Вадим Заяць: "Новачкам потрібен час на адаптацію в "Буковині"

 


У матчі 22 туру першості України чернівецька «Буковина» перемогла на виїзді колектив «Олімпік» із Донецька (1:0). Прес – служба ФСК «Буковина» поспілкувалася з головним тренером нашої команди Вадимом Зайцем.

Вадиме Григоровичу, які Ваші враження від сьогоднішнього матчу ?

 Це була перша офіційна гра «Буковини» після тривалою перерви. Сьогодні був «весняний» футбол. Було багато боротьби, бажання. Приємно, що наша команда заробила перемогу. Ми прагнутимемо порадувати своїх уболівальників і у наступних матчах. 

Як Ви оцінюєте гру новачків «Буковини» 

Я задоволений їхньою грою. Звісно, що новачкам потрібен час на адаптацію у колективі. Вони повинні звикнути до тих вимог, які є у «Буковині», а також відчули наш командний дух. Хотілося б того, щоби процес адаптації у новачків пройшов якнайшвидше. 

Наступним суперником «Буковини» у першості України буде команда «Нафтовик – Укрнафта»...

«Нафтовик – Укрнафта» - пристойна команда, яка ставить перед собою максимальні завдання. Зрештою, у першій лізі практично усі колективи знаходяться на одному рівні. Це означає те, що до кожної зустрічі треба готуватися серйозно. Матч із охтирською командою – це перша домашня гра «Буковини» у 2012 році. Сподіваюся, що наші вболівальники, які вже встигли скучити за футболом, прийдуть на стадіон та підтримають нас.

ФСК "Буковина"

Copyright © 2008  http://pfl.ua/
Професіональна футбольна ліга України

 вернутся назад