Юрій Овчаров: "Нам перемога була потрібна більше"

 


Після завершення матчу «Буковина» - «Сталь» (1:0) тренер чернівецької команди Юрій Овчаров зазначив, що гра йшла до першого гола. Юрій Миколайович також зазначив, що подальші плани команди залежатимуть від бюджету клубу.

- Юрію Миколайовичу, Ваш коментар сьогоднішньої гри?

- Гра вийшла хороша. Тим більше, що «Сталь» (Алчевськ) – це граюча команда, яка трохи провалила початок першості України. А так алчевські футболісти могли претендувати на потрапляння у трійку кращих колективів. Дійсно, гра йшла до першого голу. Хто забив, той і виграв. Думається, що на даний момент нам перемога була потрібна більше. Ми грали вдома. Нам хотілося порадувати своїх уболівальників. Ви знаєте, що наш головний тренер зараз у лікарні. Хлопці зробили все для того, щоби порадувати свого наставника. Сперечатися за підбором гравців із алчевською командою важко. У «Сталі» виступають хороші гравці. Та й тренерський штаб нашого сьогоднішнього суперника відомий у нашій державі. Ми постаралася, і у нас вийшло.

- Які подальші плани команди?

- Відпочиватимемо, напевно, один місяць. У новому році наше керівництво ставитиме перед командою завдання. Усе залежатиме від бюджету. Вже потім скажемо про те, коли команда розпочне підготовку до офіційних матчів.

ФСК "Буковина"

Copyright © 2008  http://pfl.ua/
Професіональна футбольна ліга України

 вернутся назад