Матчі-відповіді плей-оф до УПЛ: історичне досягнення ЛНЗ, розгромна поразка Металурга

18:30, 14 червня 2023

Черкаський край уперше в історії буде представлений в УПЛ

14 червня. Рівне. «Авангард». Матч-відповідь за право грати в УПЛ.

Перший матч - 0:1.

Арбітр: Дмитро Бондаренко

Верес - Металург 6:1

Голи: Крапивний (16, автогол), Балан (22, 66), Гагун (28), Пасіч (82), Гайдучик (89) - Могильний (90+2)

Вилучення: Сокол (35)

Офіційний протокол матчу Верес - Металург

У Рівному Олексій Сидоров на початку зустрічі шокував всіх своїм забитим м’ячем, але після перегляду VAR арбітр зафіксував гру рукою у Білоцерковця і скасував гол. Надалі Верес домінував і не змушував сумніватися у своїй перевазі. Ще до перерви господарі забили тричі. Відзначилися Балан, Гагун, а ще один м’яч Крапивний зрізав у власні ворота. На 35-й хвилині запоріжці залишилися у меншості. У центрі поля грубо проти Пасіча зіграв Сокол. Після перерви рівненський колектив забив ще три голи і довів рахунок до непристойного. Другий м’яч у свій актив записав захисник Балан, а також відзначилися Пасіч та Гайдучик. Гол престижу у компенсований час забив Могильний – 6:1. Таким чином, Верес зберігає прописку в УПЛ, а Металург залишається у Першій лізі.

14 червня. Черкаси. «Черкаси-Арена». Матч-відповідь за право грати в УПЛ.

Перший матч - 1:1.

Арбітр: Максим Козиряцький

ЛНЗ – "Інгулець" 2:1

Голи: Савін 14, Коробенко (30, авто гол) – Сітало 51

Вилучення: Тищенко (90+1)

Черкаський колектив у домашньому матчі міг навіть зіграти в нульову нічию, адже у плей-оф діяло правило виїзного голу. Проте, підопічні Ковпака зіграли потужно і ще у першому таймі відзначилися двічі. Спочатку відкрив рахунок Савін, а на 30-й хвилині Коробенко відправив м’яч у власні ворота. На початку другого тайму гол Сітала подарував гостям надію, але зрівняти рахунок вони не змогли. Таким чином, вперше команди з Черкаської області виходить в УПЛ. Вітаємо ЛНЗ з історичним досягненням!