1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Козиряцький М.С.
  Найко О.О.
  Шевчук А.В.
  Шандор О.А.
018-й тур
09.11.2016
14:00

Гляд.Темп.Поле
3007 °C
3
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Соботюк С.А.
«Скала»
Скала
Чесна гра:
6,750
0:1
(0:1)
«Іллічівець»
Іллічівець
Чесна гра:
7,714
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
1Герич Роман
2Стасишин Назарсанкція
77'
86' (2 попередження)
3Подоляк Роман
4Бондаренко Валерій
5Максимович Тарасжовта картка
25'
заміна
83' Скакун Дмитро
Барнор Брайт Егір
7Скакун Дмитро
8Клименко Владиславжовта картка
85'
заміна
76' Рябушко Віталій
Білала Роланд
10Рябушко Віталій
14Цюцюра Василь
15Стасюк Петро
заміна
59' Бровко Ігор
Шваб Володимир
25Бровко Ігоржовта картка
13'
12Білик Олег
заміна
76' Рябушко Віталій
Білала Роланд
9Білала Роланд
16Білий Олег
17Білоус Любомир
заміна
59' Бровко Ігор
Шваб Володимир
23Шваб Володимир
заміна
83' Скакун Дмитро
Барнор Брайт Егір
71Барнор Брайт Егір
93Кміть Назар
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
1Гальчук Євген
жовта картка
90+5'
19Тищенко Ігор
44Дуць Ігор
жовта картка
76'
4Сидоренко Кирило
жовта картка
47'
23Насонов Олександр
25Козак Олександрзаміна
68' Козак Олександр
Нехтій Владислав
8Кольцов Віталій
9Мишньов Дмитрозаміна
42' Мишньов Дмитро
Валєєв Рінар
29Кожанов Денис
21Лебеденко Олександрзаміна
87' Лебеденко Олександр
Іванісеня Дмитро
Голи
11'
86Фомін Руслан
75Важинський Ярослав
89Міщенко Олег
11Нехтій Владиславзаміна
68' Козак Олександр
Нехтій Владислав
88Валєєв Рінарзаміна
42' Мишньов Дмитро
Валєєв Рінар
55Дорошенко Кирило
37Іванісеня Дмитрозаміна
87' Лебеденко Олександр
Іванісеня Дмитро
3Писко Михайло
Головні тренери команд:
Малик Василь Іванович   Севідов Олександр Володимирович
Голи:
  Фомін Руслан 11
Попередження:
Бровко Ігор 13
Максимович Тарас 25
Стасишин Назар 77, 86 (вилучення - 2 попередження)
Клименко Владислав 85
  Насонов Олександр 47
Сидоренко Кирило 76
Тищенко Ігор 90+5

Календар

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Буй М.С. - 22!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94