1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Копієвський В.В.
  Журибіда В.В.
  Котубей П.В.
  Даньковський С.В.
016-й тур
30.10.2016
15:00

Гляд.Темп.Поле
4506 °C
3
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Лемех Я.Л.
«Оболонь-Бровар»
Оболонь-Бровар
Чесна гра:
7,500
1:2
(1:2)
«Десна»
Десна
Чесна гра:
7,500
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
12Поштаренко Павло
заміна
46' Пінчук Тарас
Башлай Дмитро
4Пінчук Тарас
16Коваленко Костянтин
5Аблітаров Різван
9Бровченко Юрій
заміна
75' Гордійчук Павло
Корольчук Артем
17Гордійчук Павло
3Проневич Дмитрожовта картка
81'
90Коваленко ІлляГоли
21'
21Сахнюк(Гаранян) Григорій
28Єременко Дмитрожовта картка
71'
заміна
5' Продан Василь
Шевчук Антон
14Продан Василь
1Федорівський Назарій
23Даценко Сергій
заміна
46' Пінчук Тарас
Башлай Дмитро
2Башлай Дмитро
заміна
75' Гордійчук Павло
Корольчук Артем
22Корольчук Артем
заміна
5' Продан Василь
Шевчук Антон
8Шевчук Антон
77Ткач Володимир
19Ковбаса Артем
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
25Махновський Костянтин
жовта картка
49'
5Максименко Максим
Голи
3'
4Мельник Вадим
21Фаворов Денис
17Солдат Ігор
Голи
41'
13Коберідзе Лука
14Мостовий Андрій
11Бовтрук Вадимзаміна
74' Бовтрук Вадим
Чорноморець Олександр
12Картушов Єгор
8Банасевич Максимзаміна
59' Банасевич Максим
Щедраков Павло
жовта картка
77'
10Філіппов Олександрзаміна
90' Філіппов Олександр
Галенков Денис
1Шевченко Олег
2Головко Олександр
77Галенков Денисзаміна
90' Філіппов Олександр
Галенков Денис
27Чорноморець Олександрзаміна
74' Бовтрук Вадим
Чорноморець Олександр
6Мишенко Богдан
19Акімов Вячеслав
3Щедраков Павлозаміна
59' Банасевич Максим
Щедраков Павло
Головні тренери команд:
Мазуренко Олег Миколайович   Рябоконь Олександр Дмитрович
Голи:
Коваленко Ілля 21
  Мельник Вадим 3
Коберідзе Лука 41
Попередження:
Єременко Дмитро 71
Проневич Дмитро 81
  Максименко Максим 49
Філіппов Олександр 77

Календар

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Буй М.С. - 22!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94