1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Бондаренко Д.Є.
  Думенко В.П.
  Курбанов З.А.
  Буяшов О.І.
015-й тур
22.10.2016
15:00

Гляд.Темп.Поле
5009 °C
4
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Тіхонов М.О.
«Гірник-Спорт»
Гірник-Спорт
Чесна гра:
7,500
3:1
(1:0)
«Інгулець»
Інгулець
Чесна гра:
7,500
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
32Крюков Микита
5Ломко Олександр
10Моісеєнко Олексій
4Гарбар Олександржовта картка
33'
15Гаращенков Сергій
54Павлик Юрій
заміна
64' Марусич Максим
Демідов Кирило
7Марусич Максим
заміна
90' Воробей Роман
Пернацький Олександр
14Воробей РоманГоли
77'
жовта картка
76'
99Яворський Вадим
77Малєй ЮрійГоли
38'
9Кірієнко ІгорГоли
65'
1Ситников Антон
заміна
64' Марусич Максим
Демідов Кирило
37Демідов Кириложовта картка
89'
3Голядинець Олександр
заміна
90' Воробей Роман
Пернацький Олександр
26Пернацький Олександр
18Бобак Роман
17Прутян Роман
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
12Гришин Ігор
2Даценко Семен
3Мучак Іван
4Волчков Олександр
11Дячук Сергій
21Панасенко Сергійзаміна
14' Панасенко Сергій
Алексанов Сергій
27Колєсніков Віталійзаміна
68' Колєсніков Віталій
Нвамора Ебука
33Ковтун Владислав
червона картка
11' (Фол останньої надії)
45Кретов Роман
жовта картка
46'
49Сітчінава Ніка
Голи
67'
87Покотилюк Максим
30Попович Егор
8Алексанов Сергійподвійна заміна
14' Панасенко Сергій (перша заміна)
Алексанов Сергій

80' Алексанов Сергій (друга заміна)
Шарко Антон
10Шарко Антонзаміна
80' Алексанов Сергій
Шарко Антон
15Нвамора Ебуказаміна
68' Колєсніков Віталій
Нвамора Ебука
37Красов Олексій
44Клімаков Дмитро
73Ткачов Микита
Головні тренери команд:
Жабченко Ігор Валентинович   Лавриненко Сергій Дмитрович
Голи:
Малєй Юрій 38
Кірієнко Ігор 65
Воробей Роман 77
  Покотилюк Максим 67
Попередження:
Гарбар Олександр 33
Воробей Роман 76
Демідов Кирило 89
  Кретов Роман 11 (вилучення - Фол останньої надії)
Сітчінава Ніка 46

Календар

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Леонідов О.А. - 33!
Шурубура Д.Ю. - 22!
Мелашенко С.Ю. - 22!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94