1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Міланич В.О.
  Білорус М.О.
  Шланчак В.М.
  Іванов Ю.В.
015-й тур
21.10.2016
17:30

Гляд.Темп.Поле
4003 °C
3
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Даниленко М.В.
«Авангард»
Авангард
Чесна гра:
7,750
3:1
(0:1)
«Оболонь-Бровар»
Оболонь-Бровар
Чесна гра:
8,250
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
75Денчук Артур
18Воробєй Максим
3Мірошник Роман
5Єрмаков Віталій
33Ульянов Дмитро
77Полюлях МикитаГоли
56'
жовта картка
72'
14Малиш Ігоржовта картка
44'
заміна
38' Євдокимов Антон
Агапов Микола
88Євдокимов Антон
22Тимофієнко Віталійжовта картка
69'
заміна
90' Стефурак Роман
Коваленко Євгеній
96Стефурак РоманГоли
49'
заміна
70' Собко Віталій
Стеценко Олександр
10Собко ВіталійГоли
63'
93Горовой Герман
заміна
70' Собко Віталій
Стеценко Олександр
9Стеценко Олександр
21Бридун Ярослав
11Швець Дмитро
заміна
90' Стефурак Роман
Коваленко Євгеній
8Коваленко Євгеній
19Гордя Ігор
заміна
38' Євдокимов Антон
Агапов Микола
13Агапов Микола
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
1Федорівський Назарій
4Пінчук Тарас
16Коваленко Костянтин
5Аблітаров Різван
95Шевченко Євгеній
3Проневич Дмитро
9Бровченко Юрійзаміна
74' Бровченко Юрій
Ткач Володимир
жовта картка
53'
21Сахнюк(Гаранян) Григорійзаміна
63' Сахнюк(Гаранян) Григорій
Єременко Дмитро
90Коваленко Ілля
Голи
38'
8Шевчук Антонзаміна
65' Шевчук Антон
Корольчук Артем
14Продан Василь
12Поштаренко Павло
22Корольчук Артемзаміна
65' Шевчук Антон
Корольчук Артем
77Ткач Володимирзаміна
74' Бровченко Юрій
Ткач Володимир
28Єременко Дмитрозаміна
63' Сахнюк(Гаранян) Григорій
Єременко Дмитро
2Башлай Дмитро
23Даценко Сергій
19Ковбаса Артем
Головні тренери команд:
Косевич Олександр Олександрович   Солдатов Сергій Вікторович
Голи:
Стефурак Роман 49
Полюлях Микита 56
Собко Віталій 63
  Шевчук Антон 38
Попередження:
Малиш Ігор 44
Тимофієнко Віталій 69
Полюлях Микита 72
  Сахнюк(Гаранян) Григорій 53

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94