1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Афанасьєв О.О.
  Кислюк В.О.
  Аврамчук В.О.
  Садовий О.В.
014-й тур
15.10.2016
15:00

Гляд.Темп.Поле
12006 °C
4
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Александренко В.В.
«Кремінь»
Кремінь
Чесна гра:
8,000
3:0
(0:0)
«Суднобудівник»
Суднобудівник
Чесна гра:
7,714
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
30Онопко Віталій
17Бичков Богдан
6Ентін Дмитрожовта картка
58'
2Курелєх Валерій
10Кунєв Роман
заміна
76' Піскун Владислав
Скоцький Богдан
3Піскун Владислав
7Богданов Максим
8Сторчоус АндрійГоли
90+3'
9Кошадзе ЛеванГоли
61'
заміна
80' Степанчук Сергій
Горват Олександр
11Степанчук Сергій
заміна
89' Козлов Артем
Безлепкін Володимир
20Козлов АртемГоли
85'
25Лєнчінков Андрій
4Москалик Олександр
19Сидоренко Дмитро
заміна
80' Степанчук Сергій
Горват Олександр
16Горват Олександр
15Тєртишний Дмитро
заміна
76' Піскун Владислав
Скоцький Богдан
21Скоцький Богдан
заміна
89' Козлов Артем
Безлепкін Володимир
22Безлепкін Володимир
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
55Дмитроченко Вадим
2Мячин Віталій
19Хохлов Вадим
22Андрієвський Микола
жовта картка
90+1'
14Невкритий Андрій
5Ляшевський Владиславзаміна
27' Ляшевський Владислав
Горінов Олександр
15Швець Богдан
7Сторубльовцев Валерій
16Пасічник Васильзаміна
65' Пасічник Василь
Моря Леонід
3Мєдвєдєв Олександр
11Бойко Андрійзаміна
37' Бойко Андрій
Носов Ілля
1Жуков Віктор
9Моря Леонідзаміна
65' Пасічник Василь
Моря Леонід
13Носов Іллязаміна
37' Бойко Андрій
Носов Ілля
17Горінов Олександрзаміна
27' Ляшевський Владислав
Горінов Олександр
8Барський Владислав
Головні тренери команд:
Ященко Сергій Володимирович   Люкенс Денніс Роберт
Голи:
Кошадзе Леван 61
Козлов Артем 85
Сторчоус Андрій 90+3
 
Попередження:
Ентін Дмитро 58
  Невкритий Андрій 90+1

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94