1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Деревінський О.О.
  Коротін В.І.
  Соботюк Р.С.
  Сташук І.І.
012-й тур
01.10.2016
16:00

Гляд.Темп.Поле
50019 °C
3
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Тіхонов М.О.
«Суми»
Суми
Чесна гра:
6,750
2:1
(1:1)
«Скала»
Скала
Чесна гра:
7,750
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
23Литвиненко Олександр
2Медведєв Олександр
17Суходуб БогданГоли
36'
жовта картка
5'
5Бородай Олег
77Процишин Арсеній
25Лучик Олександрсанкція
34'
58' (2 попередження)
14Брікнер Іван
заміна
64' Разуваєв Олексій
Койдан Вячеслав
10Разуваєв Олексій
заміна
81' Душин Богдан
Кравчук Євген
11Душин Богдан
заміна
73' Гребенюк Іван
Жаріков Дмитро
21Гребенюк Іван
16Богачов Дмитрожовта картка
90'
73Кліщук Андрій
22Ігнатенко Олександр
заміна
73' Гребенюк Іван
Жаріков Дмитро
15Жаріков Дмитро
заміна
64' Разуваєв Олексій
Койдан Вячеслав
18Койдан Вячеслав
заміна
81' Душин Богдан
Кравчук Євген
19Кравчук ЄвгенГоли
82'
7Меркушов Артем
24Федосов Павло
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
1Герич Роман
2Стасишин Назарзаміна
57' Стасишин Назар
Шваб Володимир
4Бондаренко Валерій
Голи
38'
5Максимович Тарас
жовта картка
40'
7Скакун Дмитрозаміна
77' Скакун Дмитро
Квич Олег
8Клименко Владислав
14Цюцюра Василь
15Стасюк Петро
16Білий Олег
71Барнор Брайт Егірзаміна
67' Барнор Брайт Егір
Білала Роланд
99Пришнівський Володимир
31Яковець Андрій
3Подоляк Роман
6Баранов Дмитро
9Білала Роландзаміна
67' Барнор Брайт Егір
Білала Роланд
19Квич Олегзаміна
77' Скакун Дмитро
Квич Олег
23Шваб Володимирзаміна
57' Стасишин Назар
Шваб Володимир
93Кміть Назар
Головні тренери команд:
Кікоть Павло Миколайович   Малик Василь Іванович
Голи:
Суходуб Богдан 36
Кравчук Євген 82
  Максимович Тарас 38
Попередження:
Лучик Олександр 34, 58 (вилучення - 2 попередження)
Суходуб Богдан 5
Богачов Дмитро 90
  Скакун Дмитро 40

Календар

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Котелюх О.Д. - 39!
Колода Д.В. - 29!
Бондаренко Д.В. - 23!
Кобзар І.А. - 19!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94