1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Даньковський С.В.
  Жосан І.А.
  Курбанов З.А.
  Заброда К.В.
011-й тур
25.09.2016
16:30

Гляд.Темп.Поле
50017 °C
4
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Гамаль Р.Л.
«Десна»
Десна
Чесна гра:
8,800
3:0
(1:0)
«Скала»
Скала
Чесна гра:
8,300
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
25Махновський Костянтин
21Фаворов Денис
22Братков Антон
5Максименко Максим
27Чорноморець Олександр
12Картушов Єгор
заміна
89' Філіппов Олександр
Галенков Денис
10Філіппов ОлександрГоли
87'
заміна
66' Бовтрук Вадим
Мельник Вадим
11Бовтрук Вадим
заміна
83' Волков Олександр
Мостовий Андрій
9Волков Олександр
13Коберідзе Лука
8Банасевич МаксимГоли
28'
52'
1Шевченко Олег
заміна
89' Філіппов Олександр
Галенков Денис
77Галенков Денис
7Чепурненко Євгеній
17Солдат Ігор
заміна
66' Бовтрук Вадим
Мельник Вадим
4Мельник Вадим
3Щедраков Павло
заміна
83' Волков Олександр
Мостовий Андрій
14Мостовий Андрій
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
1Герич Роман
2Стасишин Назар
3Подоляк Роман
4Бондаренко Валерій
5Максимович Тарас
7Скакун Дмитрозаміна
72' Скакун Дмитро
Боровик Олександр
8Клименко Владислав
10Рябушко Віталійзаміна
46' Рябушко Віталій
Бровко Ігор
15Стасюк Петро
23Шваб Володимир
93Кміть Назарзаміна
54' Кміть Назар
Барнор Брайт Егір
12Білик Олег
9Білала Роланд
17Білоус Любомир
25Бровко Ігорзаміна
46' Рябушко Віталій
Бровко Ігор
71Барнор Брайт Егірзаміна
54' Кміть Назар
Барнор Брайт Егір
77Боровик Олександрзаміна
72' Скакун Дмитро
Боровик Олександр
99Пришнівський Володимир
Головні тренери команд:
Рябоконь Олександр Дмитрович   Малик Василь Іванович
Голи:
Банасевич Максим 28,52
Філіппов Олександр 87
 
Попередження:
 

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94