1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Іванов Ю.В.
  Курцеба Е.М.
  Шевчук А.В.
  Новохатній В.В.
010-й тур
18.09.2016
18:00

Гляд.Темп.Поле
71015 °C
5
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Зань Р.Є.
«Оболонь-Бровар»
Оболонь-Бровар
Чесна гра:
7,000
3:0
(1:0)
«Геліос»
Геліос
Чесна гра:
6,500
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
1Федорівський Назарій
4Пінчук Тарас
16Коваленко КостянтинГоли
75'
5Аблітаров Різван
6Корнєв Андрій
3Проневич Дмитрожовта картка
24'
заміна
73' Гордійчук Павло
Шевчук Антон
17Гордійчук Павложовта картка
64'
90Коваленко ІлляГоли
14'
83'
заміна
60' Захаревич Ярослав
Бровченко Юрій
7Захаревич Ярославжовта картка
22'
заміна
68' Єременко Дмитро
Слободян Олег
28Єременко Дмитро
14Продан Васильжовта картка
66'
12Поштаренко Павло
заміна
73' Гордійчук Павло
Шевчук Антон
8Шевчук Антон
заміна
68' Єременко Дмитро
Слободян Олег
10Слободян Олег
22Корольчук Артем
заміна
60' Захаревич Ярослав
Бровченко Юрій
9Бровченко Юрій
23Даценко Сергій
95Шевченко Євгеній
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
1Сидоренко Денис
жовта картка
75'
3Чередніченко Ігор
29Глушицький Ілля
5Лобойко Сергійзаміна
78' Лобойко Сергій
Лухтанов Вячеслав
22Цапій Юрій
13Комарницький Віталійзаміна
50' Комарницький Віталій
Івашко Руслан
жовта картка
64'
20Луценко Ігор
жовта картка
68'
8Субочев Віталій
90Кіча Антон
7Масалов Анатолій
жовта картка
68'
27Семенець Богдан
31Волинець Євгеній
23Лухтанов Вячеславзаміна
78' Лобойко Сергій
Лухтанов Вячеслав
49Кравченко Владислав
жовта картка
72'
99Івашко Русланзаміна
50' Комарницький Віталій
Івашко Руслан
24Єлоєв Булат
17Кравченко Сергій
16Абєлєнцев Вадим
Головні тренери команд:
  Сизихін Сергій Валерійович
Голи:
Коваленко Ілля 14,83
Коваленко Костянтин 75
 
Попередження:
Захаревич Ярослав 22
Проневич Дмитро 24
Гордійчук Павло 64
Продан Василь 66
  Луценко Ігор 64
Субочев Віталій 68
Семенець Богдан 68
Івашко Руслан 72
Чередніченко Ігор 75

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94