1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Фощій Ю.В.
  Гарлач І.І.
  Котубей П.В.
  Шандор О.А.
010-й тур
18.09.2016
17:00

Гляд.Темп.Поле
100015 °C
3
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Данєвич М.І.
«Скала»
Скала
Чесна гра:
8,000
0:1
(0:1)
«Авангард»
Авангард
Чесна гра:
7,400
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
1Герич Роман
2Стасишин Назар
заміна
76' Подоляк Роман
Рябушко Віталій
3Подоляк Роман
4Бондаренко Валерій
7Скакун Дмитро
8Клименко Владислав
5Максимович Тарас
14Цюцюра Василь
15Стасюк Петро
заміна
69' Шваб Володимир
Бровко Ігор
23Шваб Володимир
заміна
46' Кміть Назар
Пришнівський Володимир
93Кміть Назар
31Яковець Андрій
заміна
76' Подоляк Роман
Рябушко Віталій
10Рябушко Віталій
17Білоус Любомир
заміна
69' Шваб Володимир
Бровко Ігор
25Бровко Ігор
71Барнор Брайт Егір
77Боровик Олександр
заміна
46' Кміть Назар
Пришнівський Володимир
99Пришнівський Володимир
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
75Денчук Артур
жовта картка
86'
18Воробєй Максим
3Мірошник Роман
5Єрмаков Віталій
жовта картка
54'
33Ульянов Дмитро
77Полюлях Микита
Голи
79' (нереалізований пенальті)
14Малиш Ігор
10Собко Віталій
Голи
16'
17Гришин Валерій
жовта картка
76'
11Швець Дмитрозаміна
90' Швець Дмитро
Бридун Ярослав
13Агапов Миколазаміна
90' Агапов Микола
Стеценко Олександр
93Горовой Герман
19Гордя Ігор
9Стеценко Олександрзаміна
90' Агапов Микола
Стеценко Олександр
21Бридун Ярославзаміна
90' Швець Дмитро
Бридун Ярослав
Головні тренери команд:
Малик Василь Іванович   Косевич Олександр Олександрович
Голи:
  Малиш Ігор -79
Гришин Валерій 16
Попередження:
  Ульянов Дмитро 54
Швець Дмитро 76
Воробєй Максим 86

Календар

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Борзов В.П. - 69!
Паламарчук С.В. - 25!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94