1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Скрипак С.В.
  Марченко Д.Г.
  Федорок В.І.
  Панчишин Д.І.
010-й тур
18.09.2016
16:30

Гляд.Темп.Поле
85015 °C
4
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Павленко І.М.
«Полтава»
Полтава
Чесна гра:
7,500
2:1
(0:1)
«Буковина»
Буковина
Чесна гра:
7,142
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
21Бонь Мирослав
2Вовкодав Сергійжовта картка
68'
4Ковтун Олексій
67Парамонов Вадимжовта картка
52'
70Лещенко Максим
44Дмитренко Олег
заміна
54' Недоля Артем
Воронченко Вадим
7Недоля Артем
89Насібулін Владиславжовта картка
20'
заміна
65' Соломка Юрій
Лісовий Максим
9Соломка Юрій
11Зеленевич МаксимГоли
66'
заміна
87' Дегтярьов Максим
Бочкур Роман
77Дегтярьов МаксимГоли
74'
1Кринський Володимир
13Сокуренко Віталій
заміна
87' Дегтярьов Максим
Бочкур Роман
22Бочкур Роман
заміна
65' Соломка Юрій
Лісовий Максим
5Лісовий Максим
27Гудак Роман
заміна
54' Недоля Артем
Воронченко Вадим
10Воронченко Вадим
17Іванов Єгор
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
12Чернобай Сергій
2Носарєв Ігорзаміна
50' Носарєв Ігор
Жовтюк Микола
3Тєрєхов Артем
7Темерівський Олександр
13Немтінов Євгенійзаміна
79' Немтінов Євгеній
Перін Юрій
15Скоблов Дмитро
Голи
44'
16Бугай Владислав
18Сніжко Олександр
20Дорош Романзаміна
75' Дорош Роман
Шишигін Андрій
жовта картка
64'
21Бойчук Ігор
жовта картка
70'
25Сивка Тарас
35Карпюк Богдан
4Жовтюк Миколазаміна
50' Носарєв Ігор
Жовтюк Микола
5Луцюк Дмитро
8Осадчий Дмитро
10Перін Юрійзаміна
79' Немтінов Євгеній
Перін Юрій
11Дацюк Роман
14Шишигін Андрійзаміна
75' Дорош Роман
Шишигін Андрій
Головні тренери команд:
  Шищенко Сергій Юрійович
Голи:
Зеленевич Максим 66
Дегтярьов Максим 74
  Бугай Владислав 44
Попередження:
Насібулін Владислав 20
Парамонов Вадим 52
Вовкодав Сергій 68
  Бойчук Ігор 64
Сивка Тарас 70

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94