1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Євтухов Д.Ю.
  Аврамчук В.О.
  Кислюк В.О.
  Бондаренко В.І.
009-й тур
14.09.2016
16:00

Гляд.Темп.Поле
40026 °C
4
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Маніло Ю.В.
«Іллічівець-2»
Іллічівець-2
Чесна гра:
8,250
4:0
(1:0)
«Суднобудівник»
Суднобудівник
Чесна гра:
6,571
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
33Лисюк Андрій
46Савін Владислав
44Дуць Ігор
2Пандурський ВладиславГоли
78'
38Крашневський Ігор
70Ковток Русланжовта картка
70'
заміна
58' Штандер Василь
Папук Денис
35Штандер ВасильГоли
11'
заміна
69' Іванісеня Дмитро
Папук Данило
37Іванісеня Дмитро
77Янаков ІванГоли
61'
14Буй МиколаГоли
86'
заміна
75' Маленко Антон
Савчук Владислав
20Маленко Антон
32Михайленко Владислав
заміна
58' Штандер Василь
Папук Денис
98Папук Денис
заміна
69' Іванісеня Дмитро
Папук Данило
99Папук Данило
17Волк Павло
6Калінін В\'ячеслав
80Доценко Дмитро
заміна
75' Маленко Антон
Савчук Владислав
47Савчук Владислав
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
55Дмитроченко Вадим
жовта картка
90+1'
17Горінов Олександр
5Ляшевський Владислав
жовта картка
88'
8Барський Владислав
19Хохлов Вадим
10Котов Владислав
15Швець Богданзаміна
69' Швець Богдан
Бойко Андрій
жовта картка
66'
7Сторубльовцев Валерій
21Чаус Костянтин
16Пасічник Васильзаміна
56' Пасічник Василь
Моря Леонід
жовта картка
25'
13Носов Іллязаміна
46' Носов Ілля
Мячин Віталій
жовта картка
57'
9Моря Леонідзаміна
56' Пасічник Василь
Моря Леонід
3Мєдвєдєв Олександр
2Мячин Віталійзаміна
46' Носов Ілля
Мячин Віталій
11Бойко Андрійзаміна
69' Швець Богдан
Бойко Андрій
1Жуков Віктор
Головні тренери команд:
Волков Олександр Миколайович   Люкенс Денніс Роберт
Голи:
Штандер Василь 11
Янаков Іван 61
Пандурський Владислав 78
Буй Микола 86
 
Попередження:
Ковток Руслан 70
  Носов Ілля 25
Моря Леонід 57
Сторубльовцев Валерій 66
Барський Владислав 88
Горінов Олександр 90+1

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94