1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Салаш І.І.
  Дарійчук С.В.
  Гашков Є.Л.
  Кальонов О.О.
007-й тур
03.09.2016
17:00

Гляд.Темп.Поле
150024 °C
4
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Сидоренко О.Ф.
«Рух»
Рух
Чесна гра:
8,000
0:1
(0:1)
«Жемчужина»
Жемчужина
Чесна гра:
6,570
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
1Дяченко Олександр
5Романюк Віталій
3Гурський Андрійжовта картка
81'
15Дмитрух Віталій
28Бідловський Володимир
заміна
71' Кікоть Андрій
Панасюк Олег
10Кікоть Андрій
11Кінаш Ярослав
заміна
46' Баглай Андрій
Іванов Роман
8Баглай Андрій
заміна
46' Козловський Святослав
Макар Володимир
9Козловський Святослав
16Баранець Борисжовта картка
76'
18Омельченко Олексій
33Шевчук Юрій
заміна
46' Козловський Святослав
Макар Володимир
7Макар Володимир
заміна
71' Кікоть Андрій
Панасюк Олег
14Панасюк Олег
заміна
46' Баглай Андрій
Іванов Роман
12Іванов Роман
17Шептицький Олег
24Костик Богдан
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
жовта картка
90+2'
1Ширяєв Євген
14Курко Василь
2Поспєлов Дмитро
37Потароченко Євгенійзаміна
55' Потароченко Євгеній
Горбовський Андрій
10Попов Пилип
жовта картка
67'
95Малиш Станіслав-Нурі
жовта картка
87'
24Коншин Юрій
3Гарванко Дмитро
Голи
23' (пенальті)
22Паламар Русланзаміна
90' Паламар Руслан
Таркановський Костянтин
санкція
55'
63' (2 попередження)
4Ткач Олександр
11Лазарович Тарасзаміна
67' Лазарович Тарас
Ушаков Євген
97Стародубець Дмитро
13Таркановський Костянтинзаміна
90' Паламар Руслан
Таркановський Костянтин
15Горбовський Андрійзаміна
55' Потароченко Євгеній
Горбовський Андрій
7Ушаков Євгензаміна
67' Лазарович Тарас
Ушаков Євген
23Опря Роман
Головні тренери команд:
Гданський Роман Юрійович   Колчін Денис Борисович
Голи:
  Паламар Руслан +23
Попередження:
Баранець Борис 76
Гурський Андрій 81
  Ткач Олександр 55, 63 (вилучення - 2 попередження)
Малиш Станіслав-Нурі 67
Коншин Юрій 87
Ширяєв Євген 90+2

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94