1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Бич І.Г.
  Гавеля О.М.
  Кєскюла Д.А.
  Міланич В.О.
006-й тур
26.08.2016
16:30

Гляд.Темп.Поле
40025 °C
3
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Левчук Ю.М.
«Суднобудівник»
Суднобудівник
Чесна гра:
6,750
2:2
(1:0)
«Тепловик»
Тепловик
Чесна гра:
8,000
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
55Дмитроченко Вадим
17Горінов Олександржовта картка
62'
8Барський Владислав
19Хохлов Вадим
23Шиманець КирилоГоли
71'
заміна
57' Швець Богдан
Мячин Віталій
15Швець Богданжовта картка
26'
21Чаус Костянтинжовта картка
65'
заміна
81' Пасічник Василь
Ляшевський Владислав
16Пасічник Василь
заміна
43' Толгаренко Олександр
Моря Леонід
20Толгаренко ОлександрГоли
42' (пенальті)
10Котов Владислав
7Сторубльовцев Валерійжовта картка
89'
заміна
81' Пасічник Василь
Ляшевський Владислав
5Ляшевський Владислав
заміна
43' Толгаренко Олександр
Моря Леонід
9Моря Леонід
заміна
57' Швець Богдан
Мячин Віталій
2Мячин Віталій
4Минський Владислав
11Бойко Андрій
18Куянов Вячеслав
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
26Вульчин Остап
4Громоляк Андрій
жовта картка
42'
5Приймак Владислав
жовта картка
69'
3Француз Василь
2Гапончук Дмитро
11Оринчак Богданзаміна
67' Оринчак Богдан
Овчар Тарас
14Дербах Васильзаміна
81' Дербах Василь
Бойко Тарас
7Комар Артур
8Боришкевич Володимир
Голи
86'
22Януш Орестзаміна
88' Януш Орест
Якібчук Павло
Голи
59'
9Худобяк Ігор
24Плетеницький Микола
23Топчевський Андрій
18Якібчук Павлозаміна
88' Януш Орест
Якібчук Павло
20Сем\'янчук Ярослав
жовта картка
82'
10Овчар Тарасзаміна
67' Оринчак Богдан
Овчар Тарас
6Бойко Тарасзаміна
81' Дербах Василь
Бойко Тарас
17Прошак Роман
Головні тренери команд:
Люкенс Денніс Роберт   Ковалюк Володимир Васильович
Голи:
Толгаренко Олександр +42
Шиманець Кирило 71
  Худобяк Ігор 59
Януш Орест 86
Попередження:
Швець Богдан 26
Горінов Олександр 62
Чаус Костянтин 65
Сторубльовцев Валерій 89
  Приймак Владислав 42
Француз Василь 69
Овчар Тарас 82

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94