1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Міланич В.О.
  Найко О.О.
  Приймачук А.Г.
  Заброда К.В.
005-й тур
19.08.2016
19:00

Гляд.Темп.Поле
75023 °C
4
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Петров Ю.М.
«Оболонь-Бровар»
Оболонь-Бровар
Чесна гра:
8,250
3:2
(1:2)
«Суми»
Суми
Чесна гра:
8,250
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
1Федорівський Назарій
4Пінчук Тарас
6Корнєв Андрій
5Аблітаров Різван
9Бровченко Юрій
3Проневич Дмитрожовта картка
62'
заміна
84' Гордійчук Павло
Башлай Дмитро
17Гордійчук Павло
заміна
35' Коваленко Ілля
Шевченко Євгеній
90Коваленко Ілля
заміна
81' Захаревич Ярослав
Ковбаса Артем
7Захаревич ЯрославГоли
4' (пенальті)
14Продан ВасильГоли
53'
8Шевчук Антон
12Поштаренко Павло
заміна
81' Захаревич Ярослав
Ковбаса Артем
19Ковбаса Артем
заміна
84' Гордійчук Павло
Башлай Дмитро
2Башлай Дмитро
заміна
35' Коваленко Ілля
Шевченко Євгеній
95Шевченко ЄвгенійГоли
51'
16Коваленко Костянтин
23Даценко Сергій
28Єременко Дмитро
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
23Литвиненко Олександр
16Богачов Дмитро
Голи
29'
19Кравчук Євген
2Медведєв Олександр
жовта картка
4'
77Процишин Арсеній
25Лучик Олександр
Голи
24'
3Приходько Сергій
14Брікнер Іван
11Душин Богдан
7Меркушов Артемзаміна
84' Меркушов Артем
Олійник Дмитро
24Федосов Павлозаміна
60' Федосов Павло
Разуваєв Олексій
73Кліщук Андрій
17Суходуб Богдан
5Бородай Олег
22Ігнатенко Олександр
10Разуваєв Олексійзаміна
60' Федосов Павло
Разуваєв Олексій
9Олійник Дмитрозаміна
84' Меркушов Артем
Олійник Дмитро
15Жаріков Дмитро
Головні тренери команд:
  Ярошенко Юрій Миколайович
Голи:
Захаревич Ярослав +4
Шевченко Євгеній 51
Продан Василь 53
  Приходько Сергій 24
Кравчук Євген 29
Попередження:
Проневич Дмитро 62
  Процишин Арсеній 4

Календар

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Герасимець С.С. - 30!
Сніжко О.В. - 22!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94