1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Іванов Ю.В.
  Почепецький П.П.
  Левченко М.М.
  Кривушкін Д.В.
002-й тур
30.07.2016
18:00

Гляд.Темп.Поле
105031 °C
4
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Літвінов Г.Ю.
«Суми»
Суми
Чесна гра:
7,750
0:2
(0:1)
«Верес»
Верес
Чесна гра:
7,750
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
23Литвиненко Олександр
16Богачов Дмитро
17Суходуб Богданжовта картка
40'
2Медведєв Олександр
19Кравчук Євген
25Лучик Олександр
14Брікнер Іван
заміна
62' Койдан Вячеслав
Приходько Сергій
18Койдан Вячеслав
заміна
64' Меркушов Артем
Олійник Дмитро
7Меркушов Артем
21Гребенюк Іван
заміна
72' Душин Богдан
Разуваєв Олексій
11Душин Богдан
73Кліщук Андрій
заміна
62' Койдан Вячеслав
Приходько Сергій
3Приходько Сергій
22Ігнатенко Олександр
заміна
64' Меркушов Артем
Олійник Дмитро
9Олійник Дмитрожовта картка
74'
заміна
72' Душин Богдан
Разуваєв Олексій
10Разуваєв Олексій
15Жаріков Дмитро
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
47Когут Богдан
жовта картка
90+2'
33Борзенко Сергій
8Білий Василь
24Зозуля Олексій
43Западня Артур
25Орловський Борис
21Кучеров Валерій
13Герасимець Сергійзаміна
78' Герасимець Сергій
Котляр Антон
22Волошинович Ростислав
Голи
34'
жовта картка
38'
7Степанюк Русланзаміна
88' Степанюк Руслан
Ралюченко Андрій
жовта картка
24'
10Сергійчук Михайлозаміна
59' Сергійчук Михайло
Сікорський Ігор
1Попович Егор
Голи
60'
70Сікорський Ігорзаміна
59' Сергійчук Михайло
Сікорський Ігор
32Ралюченко Андрійзаміна
88' Степанюк Руслан
Ралюченко Андрій
15Задоя Євген
9Яворський Вадим
5Братков Антон
17Котляр Антонзаміна
78' Герасимець Сергій
Котляр Антон
Головні тренери команд:
Ярошенко Юрій Миколайович   Мазяр Володимир Іванович
Голи:
  Степанюк Руслан 34
Сікорський Ігор 60
Попередження:
Суходуб Богдан 40
Олійник Дмитро 74
  Сергійчук Михайло 24
Степанюк Руслан 38
Борзенко Сергій 90+2

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94