1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Увага! Для коректного та повного відображення усієї інформації на цій сторінці рекомендуємо використовувати останні версії браузеру Internet Explorer або браузери Mozilla Firefox, Opera та Safari.
Арбітр:
Асистент 1:
Асистент 2:
4-й арбітр:
  Салаш І.І.
  Семанюк Т.
  Синишин Ю.Т.
  Маляр В.Ю.
001-й тур
24.07.2016
18:00

Гляд.Темп.Поле
470027 °C
3
Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ:
  Валенко А.А.
«Поділля»
Поділля
Чесна гра:
8,000
2:0
(0:0)
«Суднобудівник»
Суднобудівник
Чесна гра:
8,000
Склади команд
ЗамінаФутболістГолиСанкції
23Савчук Богдан
6Джурко Андрій
2Гресь Владиславжовта картка
87'
3Миколайчук Віталій
14Макарченко Артемжовта картка
90+4'
8Ліповуз АндрійГоли
90+3'
заміна
85' Костишин Віталій
Шпиця Роман
18Костишин Віталій
10Муляр Андрій
заміна
69' Колесников Олексій
Худік Роман
21Колесников Олексій
заміна
75' Морговський Ян
Чуловський Владислав
7Морговський Ян
88Якубов АлішерГоли
52'
81Восканян Манук
5Шульган Андрій
заміна
69' Колесников Олексій
Худік Роман
15Худік Роман
24Кльоц Ігор
11Степанюк Костянтин
заміна
85' Костишин Віталій
Шпиця Роман
19Шпиця Роман
заміна
75' Морговський Ян
Чуловський Владислав
9Чуловський Владислав
 
ГолиСанкціїФутболістЗаміна
1Дмитроченко Вадим
88Толгаренко Олександр
4Хохлов Вадим
26Андрієвський Микола
17Горінов Олександр
23Дуржинський Дмитрозаміна
63' Дуржинський Дмитро
Бойко Андрій
21Чаус Костянтинзаміна
86' Чаус Костянтин
Барський Владислав
2Мячин Віталій
13Носов Іллязаміна
46' Носов Ілля
Пасічник Василь
20Моря Леонід
14Сторубльовцев Валерій
22Минський Владислав
8Барський Владиславзаміна
86' Чаус Костянтин
Барський Владислав
7Куянов Вячеслав
жовта картка
65'
11Бойко Андрійзаміна
63' Дуржинський Дмитро
Бойко Андрій
16Пасічник Васильзаміна
46' Носов Ілля
Пасічник Василь
37Невкритий Андрій
Головні тренери команд:
Балицький Віталій Вікторович   Люкенс Денніс Роберт
Голи:
Якубов Алішер 52
Ліповуз Андрій 90+3
 
Попередження:
Гресь Владислав 87
Макарченко Артем 90+4
  Бойко Андрій 65

Календар

Прямі відео трансляції:


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94