Колонка президента

Колонка президента

Повідомлення art » 26 березня 2010, 14:34

Вітаю вас, шановні відвідувачі сайту, на моїй персональній сторінці!

В цьому розділі ви маєте змогу щотижня ознайомлюватися з усіма новинами, коментарями та новаціями, що стосуються діяльності Ліги безпосередньо від мене. У вас є можливість поставити запитання, на які буде надано конструктивну відповідь або пояснення щодо ваших зауважень.

З повагою
М. Бальчос

Починаючи з 4 березня 2010 року, дати проведення позачергової звітно-виборної Конференції, в ПФЛ відбулося достатньо позитивних змін, які дають підставу сказати, що Ліга функціонує, виконує всі завдання у відповідності до статутних, регламентних норм та вимог сьогодення українського футболу.

Я щиро сподіваюсь, що жоден з футбольних клубів ПФЛ не зніметься з весняної частини змагань 2009-2010 років, а Професіональна футбольна ліга не тільки утримає першість України з футболу на високому рівні, а й розпочне поступове розширення географії змагань. Так, на мій погляд, у цьому контексті, важливою була зустріч з головою Нововолинської міської ради Волинської області Віктором Борисовичем Сапожніковим і футбольним активом міста з приводу можливої участі в змаганнях серед команд другої ліги футбольної команди з Нововолинська. Результатом візиту є домовленість про вирішення організаційних питань щодо участі команди міста в змаганнях серед команд другої ліги. При цьому, ми готові надати відповідну методичну допомогу Нововолинську. Хочу зауважити, що всупереч фінансово-економічній кризі, яка насправді заважає впроваджувати в життя всі ідеї та задуми, керівництво області робить усе можливе задля розвитку та розбудови спортивної інфраструктури міста. Зокрема, повертаючись до питання можливого приєднання до сім’ї футбольних клубів ПФЛ команди з Нововолинська, можу запевнити: спортивна інфраструктура футбольного клубу відповідає регламентним вимогам, встановленим для клубів другої ліги. Є надія, що вже з наступного сезону нова команда поповнить ряд клубів другої ліги та порадує вболівальників першими перемогами.

Не менш значимою стала зустріч з керівниками обласної, міських та районних федерацій футболу та засобами масової інформації Волинської області. Розмова вийшла досить конструктивною, цікавою, було багато запитань, що стосуються розвитку професіонального, аматорського та дитячо-юнацького футболу в регіонах України, насамперед, у Волинській області. Я глибоко переконаний, що перспективою розвитку футболу в Україні, професіонального зокрема, є тісна співпраця структур професіонального футболу з регіональними федераціями футболу та спільне вирішення питань, пов’язаних з розбудовою футбольного господарства України. Надає оптимізму втілення задумів щодо стану та перспективи розвитку арбітражу в Волинській області, зокрема, організація курсів для молодих арбітрів Волинською обласною федерацією футболу. На превеликий жаль, через певні обставини, нам не вдалося зберегти у складі ПФЛ ФК «Дніпро-75» Дніпропетровськ. Цей факт важко коментувати, втім, на мій погляд, дотримання статутних і регламентних норм є безперечною вимогою як для клубів ПФЛ, так і для самої Адміністрації Ліги.

Хочу висловити надію, що, подолавши всі фінансово-економічні перепони, команда все ж таки повернеться до ПФЛ та ще неодноразово порадує відданих вболівальників яскравою грою.

Адміністрацією ПФЛ зроблено перші суттєві кроки назустріч клубам першої та другої ліг. Зокрема, це стосується збереження клубів у складі ПФЛ через зменшення витрат, які часом стають важким тягарем, особливо зараз, в умовах боротьби з наслідками фінансово-економічної кризи.

Таким чином, ми активно розпочали впровадження антикризових заходів, спрямованих на відродження професіонального футболу в Україні. Важливим рішенням стало зменшення фінансового навантаження на футбольні клуби – скасування сплати 50% ІІІ частини заявкового внеску сезону 2009-2010 років. А дефіцит бюджету планується покрити за рахунок надходжень з інших джерел.

В минулому році було започатковано новий турнір – кубок Ліги, в якому беруть участь як професіональні, так і аматорські футбольні команди. Але, через фінансові негаразди подальша участь деяких команд під сумнівом. Проте, збереження Кубка стало питанням іміджу, адже вміння дотримуватися взятих зобов'язань високого цінується у футбольному товаристві. Кубку Ліги – бути!

Вирішальною стала домовленість з компанією «Umbro», що отримала статус спортивного партнера і дала змогу сформувати призовий фонд. До речі, компанія «Umbro» стала титульним спонсором Кубка ліги і вже найближчим часом змагання отримає нову назву – «Umbro Кубок Ліги». Як і планувалося, ми докладаємо всіх зусиль, аби максимально розширити коло вболівальників – на стадіонах, під час Інтернет-трансляцій та, зокрема, телетрансляцій. Досягнуто попередню домовленість з телеканалом «Футбол» в особі директора каналу Олександром Денисовим. В результаті переговорів ми дійшли згоди стосовно трансляції на телеканалі «Футбол» найбільш цікавих матчів першої ліги, починаючи з третьої декади квітня 2010 року. Розпочато процес вирішення організаційних та процедурних питань, пов’язаних з підготовкою проекту та підписанням відповідного договору з телеканалом «Футбол».

Ми продовжуємо проведення прямих відеотрансляцій матчів на нашому офіційному сайті – запрошую приєднатися до вже достатньо широкого кола глядачів та отримати задоволення від яскравої гри. А про офіційний огляд подій у Лізі, новин європейського футболу та важливої інформації з клубів ви можете дізнатися у нашому щомісячному виданні – Дайджест ПФЛ України.

Відданий вам

М. Бальчос
Президент
Керівник ІАЦ,
Хлопецький Артем.
Аватар користувача
art
Администратор
 
Повідомлення: 104
З нами з: 15 березня 2010, 11:02
Звідки: Київ

Re: Колонка президента

Повідомлення Anatoliy » 28 серпня 2010, 02:14

Напевно у «Львова» грошей більше. До того ж «Львів» і «Закарпаття» — нещодавні учасники Прем'єр-ліги, уболівальники краще знають ці команди.

На «Львів» більше 3 тисяч прийти не зможуть (хіба що на деревах сядуть), бо стадіон більше не вмістить. А в Чернівці може все Молодіжне приїхати разом з сусідніми селами. :)
Аватар користувача
Anatoliy
 
Повідомлення: 63
З нами з: 20 березня 2010, 18:03
Звідки: Боярка

Re: Колонка президента

Повідомлення kolepsa » 06 червня 2016, 12:51

Думаю, все впереди. будут деньги, команда найдет способ улучшить свою материально-техническую базу. К тому же, команда перспективная. Я все жду когда на вильям хилл http://bk-ru.com/william-hill смогу на нее поставить.
kolepsa
 
Повідомлення: 1
З нами з: 06 червня 2016, 12:46

landing page ростов на дону 5

Повідомлення Vekirdtut » 14 лютого 2017, 22:16

Если на вашем сайте ввод канадского почтового индекса приводит к ошибке, не удивляйтесь, что у вас не так уж много клиентов из Канады. Используйте 2-3 цвета. По количеству рекомендаций Soovle явно отстаёт от Ubersuggest, но это никак не мешает качеству его работы. Ресурс Ubersuggest нельзя назвать надёжным инструментом для анализа ключевых слов, в отличие от Google и Moz, но не в этом состоит его сильная сторона. Зачем компании нужен собственный домен: Легкое запоминание адреса сайта. При помощи seo-оптимизации специалисты смогут вывести Ваш ресурс в первую десятку сайтов, то есть на первую страницу поисковой выдачи. 3. Этот инструмент будет особенно полезен тем, кто планирует продвигать свой бренд сразу на нескольких платформах. Но существуют некие общие правила, соблюдая которые, Вы сможете приблизить Ваш сайт к идеалу. Основных причин такого развития событий три: Продвижение товаров в сети характеризуется максимально полезным соотношением цены и результативности. Если Вы не нарушаете правила, то Ваше движение вперед станет более безопасным, но, увы, не на 100 %. 5. Не нагружайте пользователя, он вряд ли будет Вам благодарен. Что касается красивого дизайна, то он является скорее вспомогательным элементом. Причем, просматривать ваш «рекламный буклет» клиент может в любое время суток, именно тогда, когда удобно ему.

[url=http://создание-сайтов161.рф/landing-page.html]создание одностраничного сайта ростов на дону[/url]
[url=http://создание-сайтов161.рф/landing-page.html]заказать landing page ростов на дону[/url]
[url=http://создание-сайтов161.рф/kontekstnaya-reklama.html]разработка и продвижение сайтов ростов на дону[/url]
[url=http://создание-сайтов161.рф/kontekstnaya-reklama.html]реклама яндекс директ ростов на дону[/url]
создание сайтов ростов - [url=http://создание-сайтов161.рф/internet-magazin.html]создать интернет магазин ростов на дону[/url]
Vekirdtut
 
Повідомлення: 22
З нами з: 12 лютого 2017, 16:38

создание и продвижение сайтов ростов на дону 8

Повідомлення Vekirdtut » 14 лютого 2017, 22:16

И, к сожалению, нельзя гарантировать того, что остальные участники гонки будут столь же корректны. Заказывая создание сайта на «Фабрике сайтов», Вы имеете возможность воспользоваться дополнительной услугой копирайтинга. Инструмент Ubersuggest будет чрезвычайно полезным для вас в самом начале пути, когда вы только будете разрабатывать свою кампанию. Такие ссылки и кнопки зря занимают место, зря тратят время пользователя и путают пользователя: "Что случилось? Я что-то не так сделал?" (И даже еще более распространенной ошибкой является ссылка, на главной странице, которая ведет - на главную же страницу. за исключением лишь тех случаев, когда вопреки ожиданиям они получаю фотографию среднего размера, на которой не видны мелочи, позволяющие принять решение о покупке. Опытный дизайнер непременно скажет Вам, что свободное пространство – отличный помощник в восприятии информации. Многие и сегодня не знают ответа на этот вопрос. А как насчет человеческого фактора? Ваш сотрудник устал, у него личные проблемы, плохое настроение или просто сегодня он не выспался. Громоздкие формы Я получил множество жалоб на проблемы, связанные с формами. Многие и сегодня не знают ответа на этот вопрос. Тем не менее, затраты окупаются, так как поиск является фундаментальным компонентом работы веб-пользователя с сайтом, и с каждым годом этот компонент становится все важнее и важнее. Ни для кого не секрет, что число российских интернет-пользователей неуклонно растёт. Дело в том, что в период кризиса «интернетчики» проводят в сети всё больше времени. Они даже не станут искать оптимального варианта для решения своего вопроса. Любой пользователь Интернета при поиске вашей компании первым делом попробует набрать адрес www.компания.ru или www.компания.com — значит, лучше всего, если вы зарегистрируете такой домен.

[url=http://создание-сайтов161.рф/landing-page.html]landing page ростов на дону[/url]
[url=http://создание-сайтов161.рф/internet-magazin.html]создание интернет магазина ростов на дону[/url]
[url=http://создание-сайтов161.рф/kontekstnaya-reklama.html]контекстная реклама яндекс ростов на дону[/url]
[url=http://создание-сайтов161.рф/kontekstnaya-reklama.html]разработка и продвижение сайтов ростов на дону[/url]
создание сайтов ростов - [url=http://создание-сайтов161.рф/internet-magazin.html]создать интернет магазин ростов на дону[/url]
Vekirdtut
 
Повідомлення: 22
З нами з: 12 лютого 2017, 16:38


Повернутись до Діяльність ПФЛ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron