Контакти

"Кремінь" виграв Кубок Пожечевського
Новини ПФЛ
Визначилися переможці Кубка Пожечевського, медаль ПФЛ знайшла героя

Сьогодні на заміській базі ФК "Полтава" пройшов вирішальний день турніру на Кубок Пожечевського. Два попередніх володарі титулу — "Полтава" й охтирський "Нафтовик-Укрнафта" зійшлися цього року в поєдинку за третє і четверте місця. «Малий» фінал не був багатим на моменти, адже команди грали обережно, зважаючи  лише на половину проведеної підготовки до сезону. Жодна з команд не форсувала події, тому чи не єдиний гольовий момент наприкінці першого тайму довів до логічного Кушніренко - 1:0. Проте за десять хвилин до кінця матчу гості відзначилися двічі - Піднебенний на 78-й хвилині реалізував пенальті, а через вісім хвилин Юрчук потужним пострілом з-за штрафного приніс "Нафтовику" "бронзу".

ФК "Полтава" – "Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) 1:2
Голи: Кушніренко, 43 — Піднебенний, 78 (з пенальті), Юрчук, 86.

"Полтава": Бонь, Кушніренко, Ковтун, Парамонов, Голіков, Дмитренко, Зеленевич, Насібулін, Пучковський, Трояновський, Нехтій. Запасні: Кринський, Сокуренко, Соломка, Приходько, Янаков, Гришин, Страхов. Гол. тренер Юрій Ярошенко

"Нафтовик-Укрнафта": Данкович, Білик, Бояринцев, Логінов, Віксич, Передистий, Г.Пасич, Черній, Лозовий, Герт, Цюцюра. Запасні: Юрчук, Антюх, Зайчук, Войцеховський, Власюк, Сондей, Циколія. Гол.тренер: Володимир Книш

Вилучення: Передистий, 15

А у фіналі "Кремінь" здобув перемогу над "Інгульцем" і виграв перший в історії Кубок Пожечевського. Події в матчі, який завдяки інформаційному партнеру  ПФЛ компанії "Кремень ТВ" транслювався у прямому ефірі, розвивалися стрімко і драматично. На гол Немтінова на 24-й хвилині гравці "Кремня" відповіли двічі зусиллями Тимченка (32 хвилина) і Тертишного (36). Здавалося все йде до перемоги команди Ященка, однак Боровський на останніх секундах гри вдало зіграв після кутового, зрівнявши рахунок. Та все ж в серії пенальті більше пощастило кременчужанам, які здобули свій перший трофей.

"Кремінь" — "Інгулець"  2:2 (по пен. 4:3)
Голи: Тимченко, 32, Тертишний, 36 — Немтінов, 24 (з пенальті), Боровський, 90+2

Кремінь: Онопко, Бичков, Ентін, Кравчук, Горват, Лісовий (Скоцький, 58), Богданов, Степанчук, Тертишний, Кошадзе (Сидоренко, 72), Тимченко. Головний тренер: Сергій Ященко

Інгулець: Ганєв, Гвоздевич (Красов, 61), Ткачов, Вечтомов, Коцюмака, Павелько (Запорожець, 56), Клименко, Світличний, Немтінов, Боровський, Шарко (Колесніков, 61). Головний тренер: Сергій Лавриненко

Переможці турніру - ФК "Кремінь". Фото: Олег Дубина

У нагородженні окрім Віктора Пожечевського брали участь президент ПФЛ Сергій Макаров та керівник Відділу проведення змагань Євген Мороз. Спеціальний приз отримав кращий гравець турніру, ним став півзахисник "Кремня" - Максим Лісовий. Потім було нагородження кубками за перші три місця.

Разом із тим медаль За заслуги ПФЛ та на честь 20-річчя з дня заснування Ліги свою медаль отримав Віктор Пожечевський. Медаль датована 27 грудня 2016-го, коли проводилися урочистості з нагоди ювілею ПФЛ. Нагадаємо, турнір проводився втретє поспіль, його організатором є ФК "Полтава" і цього разу носив статус міжнародного через участь у ньому латвійського клубу "Салдус". І хоча гості посіли останнє восьме місце, вражень від турніру набралися позитивних.