1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

#20років20кроків. Крок 18. В одній команді з дітьми
Новини ПФЛ

#20років20кроків – розповідь про те, які переваги з народженням ПФЛ отримав вітчизняний футбол

 

#20років20кроків – історія наших змін, розповідь про те, як не зраджуючи своїм традиціям, не забуваючи своєї історії, зберігаючи повагу до Гри №1, Професіональна футбольна ліга об'єднує людей, зацікавлених в розвитку українського футболу. 

 

Які виклики стоять перед українським футболом? В Україні футбол найпопулярніший та наймасовіший вид спорту, його люблять та цінують. Саме масовість є головним ресурсом у розвитку футболу. Зростання кількості людей, що займаються футболом, сприяння в розвитку масового футболу як усієї футбольної піраміди  є одним із стратегічних пріоритетів діяльності ПФЛ.

ПФЛ відроджує футбол. В сезоні 2014/15 відвідуваність матчів ліги досягла дна, проте сезони 2015/16 та 2016/17  демонструють стабільне зростання інтересу до футболу нижчих дивізіонів, до здорового способу життя. І це важливо підтримувати та розвивати, в тому числі і використовуючи потенціал ПФЛ, клубів, потенціал змагань. Соціальна відповідальність є вкрай важливою. Ініціативи в сфері розвитку дитячо-юнацького спорту мають зацікавити дітей, пробудити в них інтерес до футболу, через гру пізнавати базові людські цінності, відчувати причетність до футболу найвищого рівня.

В квітні 2016 року ліга розпочала масштабний соціальний проект – «Зіркові уроки футболу», мета якого - допомогти дітям краще пізнати футбол та його цінності, сприяти розвитку фізичних здібностей,  активізувати роботу з вболівальниками, підвищити інтерес до клубів ПФЛ, а футболістам – отримати заряд підтримки та натхнення від наймолодших шанувальників.  Впродовж квітня та травня 2016 року проект охопив10 найактивніших клубів ПФЛ, 10 міст, близько 300 школярів і величезну аудиторію небайдужих до Гри. Сергій Макаров зазначає: футбол об`єднує навіть у найскладніші часи. «Зіркові уроки футболу»  поєднали  Захід, Схід, Північ та Південь України. Звичайні уроки фізкультури стали для українських дітей святом завдяки футбольним тренерам, гравцям клубів ПФЛ та друзям ліги - Видавництву Старого Лева, ТМ Живчик та ТМ Mitre.

Формат проведення зіркових уроків кожний з клубів обирав для себе самостійно:  футбольні клуби «Скала», «Зірка», «Іллічівець», «Арсенал-Київщина», «Миколаїв»  навідались до шкіл рідних міст,  «Оболонь Бровар», «Буковина», «Верес», «Кремінь» та «Суми» запросили дітей  на свої стадіони. На початку  – розминка, потім -  футбольні хитрощі та прийоми, гра із зірковими гостями, конкурси та вікторини, а наприкінці – подарунки для дітей та шкіл.

Андрій Корнєв, капітан ФК «Оболонь Бровар»: «Сподіваюся, що «Зіркові уроки футболу» охоплять всю Україну! Організовуючи такі уроки футболу на регулярній основі, ми зможемо виростити справжню футбольну націю, залучити максимальну кількість юних уболівальників на стадіони та подолати безліч перешкод, завдяки правильному вихованню нашої молоді».

 

Хоча основна задача проекту – це футбольне свято та популяризація Гри, «Зіркові уроки» вчать працювати в команді, перемагати разом і разом долати труднощі.

Сергій Удачин, директор ЗОШ №41 м. Маріуполь: «Надзвичайно важливо з дитинства формувати основи здорового способу життя і максимально відповідально підходити до питань фізичного розвитку. У цього проекту є дуже важлива ідея: ми в одній команді з дітьми. Ми надихаємо їх, підтримуємо у бажанні бути активними, долати труднощі і жити в злагоді з власним тілом та душею. Щоб досягти успіху, треба наполегливо працювати, сміливо йти вперед. Я бажаю досягнення цілей та перемог у спорті і за його межами».

Безумовна підтримка «Зіркових уроків» з боку клубів сім`ї ПФЛ дозволила  розширити географію до 30 міст. В сезоні 2016/17  уроки  пройдуть за підтримки Федерації футболу України і матимуть потужнішу партнерську та інформаційну підтримку – до ПФЛ долучаються ті компанії, що розділяють цілі та велику потребу робити добро.

 «Футбол – це найкращий вид спорту. Я його полюбив ще з дитинства. Хочу виступати за команду і стати найкращим гравцем. Сьогодні я був дуже радий займатись з футболістами, взяти в них автограф, сфотографуватись. Мені все надзвичайно сподобалось», - Богдан Гребенюк, учень 5 класу НВК 26 м. Кропивницький.

ПФЛ долучає партнерів до ініціатив, що мають велике соціальне значення. «Не залишити поза грою» - проект, який покликаний підтримати школи, вчителів та юних футболістів у бажанні займатись футболом. На свято першого дзвоника керівники  п`яти клубів ПФЛ – «Десни», «Нафтовика-Укрнафти», «Гірника-Спорт», «Іллічівця» та «Буковини» -  відвідали  урочисті лінійки та подарувалишколам спортивне екіпірування.

Ветеран  «Іллічівця»,  керівник ДЮСШ Юрій Керман підкреслює: "Ми з радістю підтримали ініціативу ПФЛ та ТМ SWIFT.Сподіваємося, що цей маленький крок допоможе дітям бути активними та займатись спортом. А футбол, гра мільйонів, зможе сфокусувати увагу школярів на здоровому способі життя».

 

Сергій Макаров, президент ПФЛ: «Ми  підтримуємо дитячий футбол.  Масовий футбол – основа професіонального, необхідно приділяти увагу його основі, де грають заради задоволення та здоров`я. Без підтримки масового футболу неможливо чекати високих результатів на національному рівні. І ця підтримка є одним із пріоритетів нашої роботи».

 

Прес-служба ПФЛ

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Бреус Д.В. - 26!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94