1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

#20років20кроків. Крок №17. Учитися й розвиватися
Новини ПФЛ

#20років20кроків – розповідь про те, які переваги з народженням ПФЛ отримав вітчизняний футбол

 

#20років20кроків – історія наших змін, розповідь про те, як не зраджуючи своїм традиціям, не забуваючи своєї історії, зберігаючи повагу до Гри №1, Професіональна футбольна ліга об'єднує людей, зацікавлених в розвитку українського футболу. 

Головне для об’єктивного світосприйняття – чітко усвідомити своє місце у світі й зрозуміти, до чого ти прагнеш. Для цього потрібна освіта – і в футболі це правило діє також.

Ми щодня бачимо приклади провідних ліг світу – як чемпіонат світу ФІФА та чемпіонат Європи УЄФА перетворюють турніри збірних на заходи небувалої важливості; як Ліга чемпіонів УЄФА змінює світ клубного футболу; які рекордні контракти підписуються щодо трансляцій матчів англійської Прем’єр-ліги; як працюють над розвитком своєї спортивної та комерційної привабливості навіть у лігах меншого статусу (Бенілюкс, США, інші країни).

Це – величезне освітнє поле, яке дозволяє нам не лише впроваджувати власні інновації, а й вивчати чужий багатий досвід. Саме тому необхідність створення єдиного освітнього простору в сучасному українському футболі просто величезна. ПФЛ йде в ногу з часом –наша організація сама проводить цікаві семінари й не відмовляється брати участь у інших проектах, щоб ставати кращою.

За один лише 2016 рік проведено відразу кілька заходів такого типу.

У березні – семінар «Стратегічний маркетинг спортивної організації». На семінар з’їхалося більше півсотні учасників із різних клубів України, представники ЗМІ, він зацікавив навіть футбольних тренерів, серед яких тодішній наставник «Оболоні-Бровар» Сергій Солдатов, Заслужений тренер України Анатолій Бузник, екс-гравець національної збірної, директор «Нафтовика-Укрнафти» Андрій Полунін та інші поважні особистості. Було розглянуто різні теми в інтерпретації команди ПФЛ та відомих спікерів, серед яких Заслужений журналіст України Артем Франков, директор з маркетингу ФК «Шахтар» Юрій Свиридов, медіа-аналітик Світлана Брехаря.

Команда ПФЛ виконала свої зобов`язання зі створення єдиного освітнього простору. Другий семінар  з маркетингу «Брендинг. Комерція. FRM» зібрав більше сотні гостей, експертів  та менеджерів  клубів, які вже пройшли зміни в брендингу, активізували роботу з глядачами та мають позитивний досвід організації свята на футбольному полі та за його межами. Спеціальними гостями стали кращий історик українського футболу Артур Валерко, бренд-стратег агенції FEDORIV Ольга Кокошко, відомий промоутер Андрій Стеганцов, співзасновник офіційного фан-клубу братів Кличків Максим Розенко, event-менеджер ФБУ Ярослав Лех.

Крім власної ініціативи зі створення єдиного освітнього простору, представники ПФЛ долучились до європейського досвіду, ставши учасниками програми UEFA CFM Ukrainian Edition 2016. УЄФА спільно з академічним партнером, Вищою школою державного управління при Університеті Лозанни, щорічно проводить п’ять курсів із футбольного менеджменту на національному рівні. Україна вперше стала організатором програми CFМ, відстоявши це право у федерацій Англії та Італії.  36 менеджерів, серед яких представники Федерації футболу України, ПФЛ, Прем’єр-ліги, футбольних асоціацій Молдови, Румунії, отримали можливість навчатися, підвищувати кваліфікацію, просуватися кар'єрними сходами і приносити користь всій європейській футбольній сім'ї.

13 грудня навчання за програмою UEFA CFM було завершено: 23 учасники отримали сертифікати футбольних менеджерів, серед яких вісім – із відзнакою. Два сертифікати з відзнакою отримали представники Професіональної футбольної ліги. Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко подякував УЄФА за довіру та висловив сподівання, що досвід та знання, що їх отримали учасники UEFA CFМ допоможуть у роботі та організації фіналу Ліги Чемпіонів у Києві у травні 2018.

 

Провідний європейський досвід буде адаптовано лігою для навчання представників клубів своєї сім`ї.

 

Навесні ПФЛ розпочала співробітництво з провідними ВНЗ щодо проведення лекцій та консультацій з метою популяризації футболу, пошуку талановитої молоді, залучення фахівців економічних спеціальностей до співпраці з лігою та клубами. 15 квітня ПФЛ стала учасником Х Всеукраїнської конференції B2B-Marketing. Проведення конференції  для Кафедри промислового маркетингу Київського політехнічного інституту вже стало доброю традицією: вона щорічно об`єднує  студентів та викладачів заради спільної мети – розвитку наукового потенціалу молоді.

 

 

Сергій Макаров, президент ПФЛ: «Футбол для нас більше, ніж гра, це – інститут управління талантами та створення соціальних ліфтів, потужна індустрія з багатомільйонними оборотами, до якої залучено тисячі  людей  та комерційних структур майже  в усіх країнах світу. Ми не уявляємо сучасний футбол без маркетинг-орієнтованого менеджменту. Освіта була і є одним із стратегічних пріоритетів розвитку ПФЛ. Нам  не хочеться тримати весь свій досвід тільки всередині нашої організації: ми прагнемо ділитися знаннями та напрацюваннями з усіма зацікавленими в футболі та його розвитку».  

Досвід стратегічного планування та зміни, що їх  пройшла ПФЛ в 2016 р.,  зацікавили організаторів спортивного форуму «UkraineRelaunch. Інвестиції у спорт – інвестиції в майбутнє країни». Наступного року президент ПФЛ Сергій Макаров стане спікером форуму, який є сучасною платформою комунікації між державою та спортивною громадськістю, має на меті пошук сучасних інструментів та стимулів для бізнесу у питаннях, пов`язаних із розвитком спорту та популяризації здорового способу життя.

 У світі професіонального футболу задіяно десятки різних професій – тренери і гравці, лікарі й адміністратори, фахівці з маркетингу й безпеки, агрономи й виробники спортінвентарю. Всі вони мають бути сучасними, відповідати вимогам футболу всеукраїнського рівня й уміти вчитися, щоб прогресувати. Освіта завжди була і буде стратегічним пріоритетом ПФЛ. Наша організація має бути сучасною, як має бути сучасним і наш футбол.

 

Прес-служба ПФЛ

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Какушин О.П. - 22!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94