1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

ПФЛ та ГО "Українці разом" підпишуть меморандум

ПФЛ підтримає бійців АТО

15 грудня 2016 року буде підписано Меморандум про співпрацю між Професіональною футбольною лігою та Всеукраїнським об`єднанням учасників АТО «Українці-разом!». У жовтні керівництво Всеукраїнського об`єднання учасників АТО «Українці-разом!» звернулося до ПФЛ стосовно безкоштовного допуску бійців на стадіони під час календарних матчів. Ліга ініціювала опитування клубів щодо такого партнерства і отримала одностайну підтримку керівників клубів. Першим із них ініціативу підтримав ФК «Черкаський Дніпро».

ПФЛ приєдналася до проекту, і вже з 18 березня з початком весняної частини змагань сезону 2017/18 бійці АТО зможуть вболівати за команду свого міста без необхідності купувати квитки на матчі. Наш захисники отримали безкоштовний допуск на стадіони  за умови пред`явлення картки учасника.

«Українці-Разом!» – Всеукраїнське об’єднання небайдужих українців, яке було створено для допомоги бійцям, що беруть участь у антитерористичній операції на сході України. Основна мета організації – допомогти воїнам на фронті, а також надати соціальний захист учасникам АТО та їх сім’ям.

"Українці-Разом!" – це об’єднання більше 35000 учасників-однодумців, які прагнуть своїми рішучими діями допомогти іншим та змінити долю України на краще.

Професіональна футбольна ліга - організатор Всеукраїнських змагань із футболу серед команд першої та другої ліг, яка об`єднує 33 футбольних клуби  в 30 містах України та виступає гарантом дотримання морально-етичних норм і договірних зобов`язань.

Запрошуємо ЗМІ на брифінг з нагоди даної події. З вашою допомогою ми зможемо розповсюдити цю гарну новину серед військових.

Підписання меморандуму і сам брифінг відбудуться:

15 ГРУДНЯ 2016  1100

БУДИНОК ФУТБОЛУ,

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ /3 ПОВЕРХ/

пров. Лабораторний, 7-А, Київ, 01133

Акредиатція відбудеться перед самим заходом.

 

Прес-служба ПФЛ

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Дмитренко О.В. - 33!
Васюта Р.О. - 32!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94