1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

"Крик душі" футбольного клубу "Полтава"
«Полтава» Полтава

15 грудня 2015 року до адміністрації Професіональної футбольної ліги України надійшов лист від футбольного клубу «Полтава», в якому повідомляється про зняття з чемпіонату України по футболу серед команд першої ліги сезону 2015/16.

Цей лист є своєрідним «криком душі» полтавського клубу. Фінансових проблем клуб не має, а головними причинами подібного рішення називає численні бюрократичні перешкоди під час будівництва нового сучасного стадіону та ненадання дозволу на відведення земельної ділянки біля бази ФК «Полтава» для відкриття дитячо-юнацької футбольної школи в структурі клубу.

Окрім цього, у зв’язку із недосконалістю в земельному законодавстві України і небажанням компетентних органів вирішувати проблемні питання, клуб майже три роки не може оформити право користування земельною ділянкою (стадіон «Локомотив») для проведення реконструкції стадіону.

Слід додати, що ФК «Полтава» повністю відповідає вимогам і критеріям, необхідним для атестації футбольних клубів першої ліги. Більш того, за умов вирішення всіх цих питань, інфраструктура ФК «Полтава» зможе вийти на рівень клубів Прем’єр-ліги.

Зі свого боку Професіональна футбольна ліга хоче зауважити, що футбольний клуб «Полтава», маючи одну із найкращих спортивних баз не тільки в області, а й в Україні, робить чимало для розвитку та популяризації здорового способу життя серед молоді в регіоні.

Отже, звертаємось до представників місцевої влади в Полтавській області, як до тих, хто своїми рішеннями зможе посприяти життєдіяльності та подальшому розвитку  ФК «Полтава», зробити все можливе і неможливе задля того, щоб не допустити зникнення з футбольної карти України чергового самобутнього клубу.

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Орошкевич М.В. - 21!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94