1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

«Гірник-Спорт»: вболівальницька сім’я росте
«Гірник-Спорт» Комсомольськ

Комсомольський центр «Інваспорт» та організація «Не зламанi духом» урочисто посвячені у вболівальники клубу.

В перерві матчу 11-го туру «Гірник-Спорт» - «Суми» відбулося справжнє посвячення у вболівальники хлопців з філії полтавського регіонального центру «Інваспорт», а також вихованців Таміли Непомнящих з громадської організації інвалідів «Не зламанi духом». З рук президента «Гірника-Спорт» Петра Каплуна вихованці отримали футбольні м'ячі, шарфи та іншу атрибутику клубу. Разом з тим, футболісти клубу проявили ініціативу допомогти їм грошима, зібраними напередодні.

«Я працюю в центрі з лютого нинішнього року, і можу сказати, що ми відчуваємо підтримку клубу протягом всього цього часу. З першого дня знайомства з директором «Гірника-Спорт» Тетяною Каплун у нас налагодилися теплі дружні стосунки і ніколи ми не чули відмови в підтримці. Наскільки мені відомо, з Тамарою Олександрівною Холодною, яка очолювала центр до мене, «Гірник-Спорт» останніх кілька років тісно спілкувався і ми отримували дружню підтримку.

Отримавши запрошення на матч проти «Сум», ми ні хвилини не роздумували. Враховуючи погодні умови, ми запропонували поки старшим хлопцям піти на цю гру і вони з радістю погодилися. Чесно кажучи, нам дуже все сподобалося, особливо з урахуванням перемоги команди з Комсомольська. Плануємо і далі відвідувати матчі команди, яка стала для нас рідною і на наступній грі футболісти обов'язково отримають від нас відчутну підтримку. Тим більше, що хлопці були в захваті від гри, а також подарованої атрибутики. Наші вихованці вже питають, коли ми підемо на гру наступного разу. Граємо в Комсомольську з тернопільською «Нивою» 18 жовтня? Обов'язково будемо», - зазначила керівник комсомольського філії «Інваспорт»Тетяна Амельченя.

 

 

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Буй М.С. - 23!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94