1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Міська влада зацікавлена у збереженні «Кристала»
«Кристал» Херсон

5 травня відбулася зустріч представників ФК «Кристал» із міською владою. В зустрічі взяли участь головний тренер «Кристала» Сергій Шевцов, граючий тренер Роман Ленський, капітан команди Артем Сітало, директор стадіону «Кристал» Олексій Левченко – від футбольного клубу, а також в. о. міського голови Володимир Миколаєнко, заступник міського голови Сергій Черевко, директор департаменту бюджету і фінансів міської ради Романд Підперигора та начальник управління молоді і спорту Юрій Кліментенко – від міської влади.

Під час розмови присутні торкнулися питань фінансового забезпечення футбольного клубу, розробили ряд антикризових заходів, спрямованих не лише на врятування, а й подальший розвиток футболу в Херсоні. Було домовлено, що міська влада активно допомагатиме у поточній життєдіяльності «Кристала». Зокрема – у питаннях харчування, медицини, транспорту та реклами.

Зустріч проходила у конструктивному руслі. За словами Володимира Миколаєнка, обіцяний раніше розрахунок з боргами перед клубом повинен початися найближчими днями.

ФК «Кристал» дякує представникам влади за проявлену зацікавленість у житті херсонської команд і сподівається, що слова керівництва міста не розійдуться з ділом.

Прес-служба ФК «Кристал» 

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Безсмертний А.П. - 51!
Підкіпняк В.Я. - 43!
Білоусов Є.В. - 33!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94