1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Василь Івегеш: "До матчу погодився б і на нічию"
«Тернопіль» Тернопіль

Після переможного матчу проти свердловскього „Шахтаря”, поділився своїми враженнями та думками головний тренер муніципалів:

-           Ще перед матчем ми усвідомлювали всю важливість цієї зустрічі, яка фактично мала стати двобоєм не за три очки, а за шість, адже грали ми зі своїм безпосереднім конкурентом. Розуміли ми всю складність нашої ситуації перед грою, тож вже зараз після закінчення цього матчу можу сказати, що до його старту я би погодився, і був задоволеним нічийним підсумком. Завдання наше на гру було зіграти від оборони, зосередитись на тому, щоб не пропустити і при цьому спіймати шанс на контратаці. Думаю, команда повністю виконала установку, і заслужила цю перемогу своєю грою. Хоча хочу і відзначити „Шахтар” – дуже хороша, збалансована команда, знаємо що вони проводили збори на Закарпатті, і впевнені – вони ще своє візьмуть.

-          Чи відомо вже щось про ймовірні штрафні санкції, які можуть накласти на клуб після подій по завершенню гри з „Чорноморцем” ?

-          Ще не відомо, але за нагодою хотів би звернутися, якщо мене почують, до дисциплінарного комітету, щоб не судили нас строго. Потрібно розуміти, що приїзд команди такого рівня як „Чорноморець” у наше місто – рідкість. Те, що вибігли уболівальники на поле, чи кидали пляшки – це все емоції.. якщо більші клуби вже мають налагоджену структуру у цьому плані, то ми лише вчимося приймати таких гостей. Не хотілося би, щоб ФФУ прийняла якесь надрішення для нашої команди, адже вони прекрасно знають наш бюджет та наші скромні можливості, тож серйозні штрафні санкції можуть просто поставити нас на коліна, після чого оправитися буде вже дуже складно...

-         Наступний суперник „Гірник-Спорт”, ще один безпосередній конкурент у боротьбі за високі місця. Як команда готуватиметься до цього матчу?

-         Знаєте, коли я дивився зранку в турнірну таблицю, і бачив що без врахування сьогоднішнього матчу дві команди від нас вже відірвались, то хотів лише одного – як би не відпустити їх далі, щоб не дивитися знизу наверх. Дуже добре, що сьогодні перемогли, адже у випадку поразки –значимість цього виїзду у Комсомольск могла би вирости в рази. Допоможуть у тому матчі нам вже і Кондзьолка з Атласюком, які пропускали сьогоднішній матч, тож тепер вже будемо з ними разом „сушити” голову як би закрити головного бомбардира „гірників” Кирієнка. А так – ви знаєте нашу команду, однозначно їдемо не програти, адже зараз вже кожна гра стає ключовою.

-         Атласюка і Кондзьолки сьогодні сильно не вистачало команді у грі?

-         Звичайно, адже це є одні з лідерів команди. Втім, не можу не відзначити гру Василя Чорного, який сьогодні на захисній позиції фактично виграв весь другий поверх в своїх візаві. У нас був вибір – ставити когось з молодих виконавців, чи відтягнути у оборону Чорного, і вже зараз можна говорити, що ми не прогадали.

 ФК "Тернопіль"

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Піцан І.І. - 32!
Вакулінський В.Б. - 25!
Ковбаса А.П. - 25!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94