1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Олег ЛУТКОВ: «Підшукуємо стадіон за межами півострова»
«Миколаїв» Миколаїв

- Олеже Анатолійовичу, ми з вами недавно вже обговорювали ситуацію на півострові та її вплив на футбол. Ви запевнили, що все гаразд, і «Титан» дограє чемпіонат. Але оскільки події змінюються мало не щоденно, тож знову цікавимося долею вашої команди…

- Після нашої розмови нічого не змінилося. У середу провели двосторонку, після чого я надав гравцям два дні відпочинку. Збираємося 22 березня, й розпочинаємо безпосередню підготовку до матчу з «Миколаєвом». Щодо ситуації на півострові, то принаймні в нас усе спокійно. Днями зустрічалися з керівництвом клубу, яке нас запевнило, що клуб продовжить виступи у чемпіонаті України.

- А як бути з безпекою пересування територією Криму та на стадіонах? Якщо ваші хлопці до ситуації на півострові вже, можливо, й звикли, то, до прикладу, у ваших суперників можуть виникнути побоювання з виїздом на гру до Армянська…

- Я гадаю, що ні гравцям нашої команди, ні нашим суперникам, які завітають до Армянська, боятися не варто. Хоча, не приховуватиму, ми розглядаємо й запасні варіанти. Була розмова з керівництвом щодо безпеки як нашої команди, так і опонентів. Тому про всяк випадок підшукуємо стадіон за межами півострова. Поки що розглядаємо можливість проводити домашні матчі в Новій Каховці. Про це вже інформували ПФЛ, і нам дали добро.

- Беручи до уваги всі ці події, який нині мікроклімат усередині колективу?

- У нас чинні контракти, тому про політику ми намагаємося не говорити. Наше завдання - цілеспрямовано готуватися до поновлення чемпіонату, чим ми й займаємося. Люди й із Африки грають у нас і нічого страшного у цьому немає. Отож, можу вас запевнити, що жодної тривоги в таборі нашої команди не спостерігається. Налаштовані дограти чемпіонат, а як бути далі — це вже вирішувати нашому керівництву.

Олександр ТРАВЯНКА, "Український футбол"

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Бідловський В.З. - 32!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94