1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Василь Івегеш: "Із деякими футболістами доведеться попрощатися"
«Тернопіль» Тернопіль

Після товариського поєдинку із винниківським „Рухом” (1:1) своїми враженнями поділився головний тренер „Тернополя” Василь Івегеш

-         В першу чергу хочу подякувати „Руху” за хороший прийом, який нам організувала ця команда, - сказав тренер. – Тут відмінні умови для підготовки, є хороші поля. Також не підкачала і гра, яка пройшла у бойовитому характері на високому градусі, та все ж із взаємоповагою сторін. Так і мають проходити контрольні поєдинки.

У другу чергу – цей матч, а також і загалом наша підготовка до сезону дала привід для роздумів. У нас в команді зараз загалом 23-25 чоловік, частина з яких уже тривалий термін, але все ж ніяк не можуть наблизитися до рівня, що позволить їм грати у основному складі. Із частиною таких футболістів, які вже старше 20 років нам, мабуть, доведеться попрощатися - відпустити їх пограти у чемпіонату області для того, щоб підняти свій рівень до відповідного. Натомість на їх місце в двері команди уже стукає молодь 1996-1997 р.н., треба буде давати шанс їм.

Загалом же, команда готується у плановому режимі. Частково відновився наш захисник Степан Клекот, який зараз займаєтсья за індивідуальною програмою у тренажерному залі та басейні, а вже з початку весни приступить до пробіжок, тож до відновлення сезону він вже має бути в "обоймі". 

 ФК "Тернопіль"

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Платунов С.Д. - 31!
Паламар Р.Ю. - 29!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94