1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

ФК «Тернопіль» став лідером другої ліги
«Тернопіль» Тернопіль

Футболісти «Скали», хоч і перебувають в зоні аутсайдерів, аж ніяк не виглядали «хлопчиками для биття». Вони на рівних грали з тернополянами і довший час не давали створити гострих моментів біля своїх воріт. А коли гравці ФК «Тернопіль» таки доходили до чужого карного майданчика і отримували можливості пробити, завершальним ударам бракувало влучності або ж гостей рятував голкіпер.

Футболістів обидвох команд як могли підтримували вболівальники у протилежних фан-секторах. Правда якщо за «Скалу» «горлали» з 10 фанів, то десант болільників ФК «Тернопіль» був значно чисельніший, до того ж – «на озброєнні» з двома барабанами.

Під кінець матчу тернополяни почали частіше турбувати захист та кіпера противника. Та однак якщо раніше нашим футболістам вдавалося забивати після стандартів, то сьогодні численні кутові та стандарти успіхів не приносили.

Натомість на 76-ій хвилині стала результативною багатоходівка, яку влучним ударом метрів з 15 у дальній від воротаря кут завершив Віталій Богданов, 1-0.

А вже через 5 хвилин з кута штрафного майданчика забиває Богдан Семнець, 2-0.

Слід віддати належне гостям, після пропущених голів вони не знітилися, а в одній з атак змусили Миколу Плетеницького продемонструвати чудовий сейв. До речі, наш голкіпер двічі сьогодні рятував команду після досить складних ударів.

Щойно прозвучав фінальний свисток, футболісти ФК «Тернопіль» підійшли до фан-сектору подякувати за підтримку, після чого отримали оплески та вітання з виходом на перше місце від решти болільників стадіону.

ФК "Тернопіль"

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Піцан І.І. - 32!
Вакулінський В.Б. - 25!
Ковбаса А.П. - 25!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94