1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Вадим Заяць: «Вірю, що досягнемо того результату, якого прагнемо»
«Буковина» Чернівці

Після гри з «Авангардом» головний тренер «Буковини» Вадим Заяць зазначив, що на чернівецький колектив очікує багато роботи. Вадим Григорович також висловив надію у те, що «Буковина» прогресуватиме з кожною грою.

Вадим Заяць: «Чудес у футболі не буває. Зрозуміло, що результатом незадоволений. Треба врахувати те, що ми змінюємо півкоманди та недоукомплектувалися ще 5 футболістами. Це багато. Гра ділилася на окремі відрізки. У одних відрізках ми грали дуже добре. Були такі моменти, коли суперника не було видно на полі. А у деяких відрізках ми, на жаль, виглядали не дуже переконливо. На це є причини. Деякі футболісти лише приїхали, а інші – працюють з нами 5-10 днів. Зрозуміло, що команда не створюється за такий короткий період. Попереду у нас багато роботи. Хлопці це розуміють. Я ж вірю у те, що ми досягнемо того результату, якого прагнемо».

- На жаль, «Буковина» не змогла використати слушні нагоди для результативної атаки. З чим це пов’язано ?

- Я пов'язую це з тим, що була перша гра. У футболістів було присутнє хвилювання. Нам є над чим працювати. Нібито у нас є певна кількість нападників. На жаль, кількість поки що не переросла в якість. У нас грав нападник хорошого рівня – капітан команди Руслан Платон, якого у колективі вже немає. Зараз у інших хлопців з'явився шанс проявити свої найкращі якості. Першість на одній грі не завершується, хоча у такому результаті нічого хорошого немає.

- Ми віримо у те, що у наступних матчах «Буковина» зіграє краще…

- Сподіваюся, що з кожною грою ми будемо грати краще. Тим більше, що тижневі цикли дозволяють підводити футболістів до пристойних ігрових кондицій. Є надія, що у матчі з «Геліосом» зможе зіграти Євген Сантрапинських. Він – наша атакувальна одиниця. Зрештою, радує те, що у нашої команди є проблиски хорошої гри.

ФСК "Буковина"


Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Столяр В.А. - 59!
Дуць І.А. - 27!
Соколовський Ю.В. - 26!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94