1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Наставник «Буковини» Вадим Заяць розповів про домашні збори команди
«Буковина» Чернівці

14 лютого чернівецька «Буковина» вирушила на навчально – тренувальний збір у Крим. А до 11 лютого підопічні Вадима Зайця працювали у Чернівецькій області. Зокрема, місцями тренувань наших футболістів стали ФОК «Олімпія» (Чернівці) та туристичний комплекс «Аква – Плюс» (Сторожинецький район).

Своїми враженнями від навчально – тренувальних зборів, які відбувалися на Буковині, ми попросили поділитися наставника ФСК «Буковина» Вадима Зайця. Вадим Григорович, зокрема, зазначив: «Чому ми вирішили тренуватися у рідних стінах? На Буковині створені ідеальні умови для підготовки команди у цей період. Тож ми не бачили сенсу залишати межі буковинського краю.

Зазначу, що у нас є така робота – 3 по 3 кілометра. Ми бігаємо три відрізка. До речі, цього року пробігла уся команда. Це, насамперед, пов'язую з тим, що у нас зараз колектив сильніший. Раніше футболісти падали, втрачали свідомість. Тепер такого немає.

Приємно, що ми маємо всебічну підтримку з боку почесного президента ФСК «Буковина» Віталія Михайлішина. Якщо виникають якійсь питання, то він завжди готовий допомогти чернівецькому клубові. Вдячний я за підтримку і нашому губернаторові Михайлові Папієву, який живе футболом. Звісно, що успіхи «Буковини» неможливі без наших засновників, а також працівників клубу».

ФСК "Буковина" 

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Бурхан С.П. - 69!
Дударенко О.О. - 26!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94