1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Вадим Заяць: «У Чернівцях ми переглянули місцевих футболістів»
«Буковина» Чернівці

Завершився навчально – тренувальний збір «Буковини», який відбувався у Чернівцях. Прес – служба чернівецького клубу поспілкувалася з головним тренером нашої команди Вадимом Зайцем. Мова йшла про роботу буковинського колективу на зборах, а також трансферну політику ФСК «Буковина».

- Вадиме Григоровичу, які Ви оцінюєте збір «Буковини» в Чернівцях ?

- На зборах у Чернівцях ми переглянули місцевих футболістів. Деякі з них отримають шанс закріпитися в «Буковині». Ми також відновлювали наших гравців, які повернулися з відпустки. На цьому зборі ми не ставили глобальних завдань. І все ж, ми побачили те, що хотіли. А контрольні матчі наша команда проводила з тою метою, щоби хлопці не забули те, що таке офіційні зустрічі. Найголовніше те, що ми переглянули тих виконавців, які у майбутньому можуть потрапити у наш колектив.

- Останнім часом «Буковину» залишили кілька футболістів...

- Я переконаний у тому, що команде стане сильнішою. А ті футболісти, які залишили «Буковину» не є ключовими фігурами. Можна сказати, що це ті гравці, які у сезоні проявили слабкість.

- Які ігрові ланки «Буковини» потребують підсилення ?

- Влітку команду залишили провідні футболісти. Виявилося, що у певний період на одну позицію у нас є три виконавці. А на позиціях лівого та правого захисників у нас не було особливої конкуренції. Зараз у нас мета - на кожну позицію мати по два гравця. Створювати штучно конкуренцію ми не будемо. Ті молоді виконавці, які заслуговують грати у нас, стануть футболістами «Буковини». Саме за таким принципом ми формуватимемо команду цього року.

- 2 лютого чернівецька «Буковина» розпочне роботу у Мигово. Як команда працюватиме на цьому етапі підготовки до офіційних матчів ?

- Футболісти матимуть два дні відпочинку. Потім на хлопців очікує важка бігова робота, яка буде напралена на формування бази, на яку ми робитимемо акцент  на футбольному полі. Команда вирушить у Мигово. Я вже побував там і зробив висновок, що у Мигово створено чудові умови для роботи. Я поспілкувався з головою сільради, генеральним директором ГТК «Мигово». Якщо там побудують штучне поле, то у Мигово зможе тренуватися не тільки «Буковина», але й інші колективи. Там є ідеальні умови для роботи у цей період.

ФСК "Буковина"

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Бурхан С.П. - 69!
Дударенко О.О. - 26!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94