1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Вадим Заяць: «Ми жахливо зіграли у першому таймі»
«Буковина» Чернівці

Після матчу «Севастополь» - «Буковина» головний тренер нашої команди Вадим Заяць зазначив, що його підопічні невдало діяли, насамперед, у першому таймі.

Вадим ЗАЯЦЬ, головний тренер ФСК «Буковина»:«Хочу привітати «Севастополь» з перемогою. Враховуючи те, скільки помилок припустилася наша команда, можна сказати: ця перемога є закономірною. Те, як ми грали сьогодні у першому таймі, про здобуття очок у Севастополі не могло бути і мови.

Я не можу сказати те, що у порівнянні з кубковою грою «Севастополь» суттєво змінився. Це ми жахливо зіграли у першому таймі. Ігорова дисципліна була до першої результативної атаки. Зрештою, і моментів у «Севастополя» не було. У нас же був якійсь напівмомент. Я бачив, що є проблеми у середній ланці. Хлопці «плавали» на футбольному полі. Багато футболістів, які повинні грати на цих позиціях, просто не тренувалися. Думав, що «досидимо» перший тайм. Ми спостерігали, що «Севастополь» у другому таймі грає трохи слабкіше, аніж у першому. Ми планували зробити дві заміни. Однак, за 15 хвилин кримська команда отримала величезну фору. «Севастополь» просто довів цю гру до логічного завершення».

ФСК "Буковина"

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Бурхан С.П. - 69!
Дударенко О.О. - 26!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94