1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Вадим Заяць: «Наші вболівальники повинні бачити гру сильних виконавців»
«Буковина» Чернівці

На післяматчевій прес – конференції головний тренер «Буковини» Вадим Заяць наголосив на серйозних кадрових проблемах чернівецької команди. Вадим Григорович також висловив невдоволення грою нападників буковинського колективу.

Вадиме Григоровичу, Ваш аналіз матчу «Буковина» - «Нива»…

Звісно, що результатом матчу я незадоволений. І все ж, треба враховувати те, що ми ледве набрали стартовий склад на гру. Ви бачили, що з важкою травмою вийшов на поле Євген Сантрапинських. Він у горі практично не боровся. А Руслан Гунчак взагалі вийшов на поле зі струсом мозку. На жаль, є футболісти, які не відповідають рівневі нашої команди. Незабаром буде зроблено певні висновки. За ці 8 турів ми визначимося з тим, хто з нами працюватиме далі. Після цієї гри деякі футболісти будуть переведені на щонайменші зарплати. Перебування гравця на полі не зобов’язує нас до виплати зарплати у повному обсязі. Повинна бути ще відповідна якість футболу. Зрештою, можливо, сьогодні був не наш день, адже м’яч влучав у стійку, були напівмоменти... Ще раз повторюю: у нас дуже важка кадрова ситуація. Судді постійно роздають нам картки. Зокрема, наступну гру пропускають Гунчак і Сантрапинських. Не знаю те, де ми братимемо футболістів. І все ж, я думаю, що десять чоловік і плюс воротар ми наберемо.

З яких причин «Буковині» цьогоріч важко даються домашні матчі ?

Ми практично граємо без центрального нападника. Загрози немає. Можна сказати, що на полі рухається … футболка. Ми багато створюємо на флангах. Сьогодні м’яч літав по штрафній – від стійки до стійки. Мені невідомо те, де перебували нападники. Нехай вони думають про те, як заробляти їм гроші. Ці люди будуть заробляти на рівні області. Вони повинні переглянути своє ставлення до футболу. Ми не будемо шукати цапа - відбувайла, однак мені неприємно тоді, коли на трибунах сміються вболівальники. У душі і я сміюся. Таких футболістів у нашій команді наступного сезону не буде.

Ви можете назвати цих футболістів ?

Я не буду травмувати їхню психіку. Ви ж все бачили та зрозуміли те, про кого я говорю.

Після матчу з «Нафтовиком – Укрнафтою» Ви казали про те, що у команді може дебютувати один футболістів. З яких причин він так і не одягнув футболку «Буковини»?

Ми, на жаль, не змогли вирішити трансферні питання. Цей футболіст забив під час зборів стільки голів, стільки усі наші нападники разом. Прізвище цього гравця оприлюднювати не буду. Ми спробуємо запросити цього футболіста на наступний сезон.

Вадиме Григоровичу, що, на Вашу думку, треба зробити для покращення відвідуваності домашніх матчів «Буковини»?Ми працюватимемо над тим, щоби повернути вболівальників на стадіон. Тепер слабких футболістів у команді не буде. Люди платять гроші та хочуть видовищ. Зрештою, за селекцію я не відповідаю. Я лише кажу про те, який футболіст мені потрібен. Наші вболівальники повинні бачити гру сильних виконавців. Поки що у нас є дуже сильні та дуже слабкі позиції.

ФСК "Буковина"

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Бурхан С.П. - 69!
Дударенко О.О. - 26!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94