1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Вінницька "Нива" розпочала підготовку до весняної частини чемпіонату
«Нива» Вінниця

Вінницька "Нива" розпочала підготовку до весняної частини чемпіонату. На жаль, це вже далеко не та "Нива", яка нас радувала і засмучувала протягом двох з половиною років. 

У поточне міжсезоння через хронічне безгрошів'я і таку же хронічну нехазяйновитість команду покинули близько двадцяти гравців, які вирушили шукати своє футбольне щастя "на багаті села".

Найко був помічений на Землі Обітованої в "Бейтарі". Схоже, що Бовтрук тепер своїм талантом буде радувати уболівальників полтавської "Ворскли". Квартет гравців відправився на батьківщину Козьбана - до Краматорська. Лук'янець,ПрачукВарченко разом з Дмитром Козьбаном зголосилися підняти місцевий "Авангард" у першу лігу. Що ж, побажаємо їм удачі, так само як і Ніколайчуку таГетьману, перед якими стоятиме те саме завдання, але вже в іншій друголіговій команді - чернігівській "Десні". Кращий гравець "Ниви"-2010 Сергій Герасимецьпереїхав до Харкова і тепер захищатиме кольори "Геліоса". А якщо додати, щоШибко ще в жовтні поїхав у Кіровоград, Белмохтар в "Одесу", Доценко у вищезгаданий "Авангард", то стає зрозуміло, що закінчилася чергова вінницька футбольна епоха і тепер починається нова ера.

Ера, у якій вінницькі гравці будуть покликані під прапори головної обласної команди, щоб ... плавно опустити "Ниву" у другу лігу (або) довести свою футбольну спроможність і завдяки хорошим результатам, показаним навесні, зберегти Вінниці першу лігу. Без сумніву, підтримка вболівальниками місцевих гравців буде значно більшою, ніж приїжджих, але і відповідальність буде значно більшою.

А поки що відбулося перше ознайомлювальне тренування, на яке воротарі "Ниви" ОстапенкоГайдаржиЦиганков, а також Шумовицький запросили 35 футболістів - гравців, що встигли пограти у вінницькій "Ниві" (Веретинський, Заводян, Бабік, Пивовар, Грибінник), кращих гравців області, а також талановиту молодь, зігравши, таким чином, на випередження ситуації, адже до цих пір не ясно, яким чином буде здійснюватися фінансування команди у цьому році. Керівництво та тренерський штаб клубу чекають підтримки та виконання обіцянок місцевої влади, а також підключення якогось потужного спонсора.

Якщо такий з'явиться найближчого місяця, то непросту кадрову ситуацію можна буде виправити за рахунок вільних агентів, які ближче до закриття трансферного вікна будуть юрбами борознити простори Україні, щоб хоча б на півроку зачепитися хоч за якусь роботу. А сьогодні під час першого тренування все проходило банально - пробіжка по парку, розминка, "квадрати" по вісім-десять чоловік, далі двохсторонка "зелені" проти "жовтих", яка так і не виявила переможця та закінчилася з рахунком 1:1. Далі знову пробіжка і ... все. Перший день зборів завершився, але залишилося відчуття, що все найцікавіше почнеться в недалекому майбутньому...

www.niva.vn.ua

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Столяр В.А. - 59!
Дуць І.А. - 27!
Соколовський Ю.В. - 26!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94