1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

Павлу Разумному - 60 років!
«Іллічівець» Маріуполь

Шановний Павле Кузьмичу!

В День Вашого 60-річчя прийміть від мене особисто, Адміністрації та клубів Професіональної футбольної ліги щиросердні, сповнені людської шани і поваги, привітання!

Ваші зусилля з розбудови та популяризації гри мільйонів отримали високу оцінку футбольної спільноти. Ми знаємо Вас як професіонала найвищого рівня, чиї знання та здібності вже не один рік служать вітчизняному футболу.

У Вашій яскравій особистості, вельмишановний Павле Кузьмичу, поєдналися енергія та молодість, відданість справі та високі моральні якості патріота нашої спільної справи. Ваша послідовна, наполеглива праця та всебічна підтримка, сприяють розвитку ФК "Іллічівець" Маріуполь на сучасному рівні, створенню позитивного іміджу та виконанню поставлених завдань належним чином.

Зважаючи на Ваш особистий внесок у розвиток спортивної інфраструктури клубу, виховання молодих футболістів, упевнені, що ФК "Іллічівець" Маріуполь продовжить своє подальше зростання та досягне нових професіональних висот в еліті українського футболу.

Користуючись нагодою, від усього серця бажаємо Вам нових здобутків в повсякденній відповідальній діяльності на благо українського футболу! Міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та надійних друзів!

 

 

З повагою

президент                                                                М. Бальчос

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Полянчук С.А. - 31!
Гром'як Т.О. - 26!
Жуков М.С. - 24!
Толгаренко О.Б. - 23!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94