1 ліга
 2 ліга
Новини
Проекти ПФЛ
Семінари
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичні матеріали
Зворотний зв'язок
Контакти

До 12 листопада обласна влада має виділити землю під Полтавою для майбутньої бази ФК «Полтава».
«Полтава» Полтава

 

До 12 листопада обласна влада має виділити землю під Полтавою для майбутньої бази ФК «Полтава».

Днями до Полтавської міської ради та облдержадміністрації надійшов лист від першого віце-прем’єр-міністра Івана Васюника, в котрому той доручає місту та області погодити будівництво бази ФК «Полтава», спираючись на висновки Держкомзему. До листа цей висновок додається, і в ньому зазначено, що комітет передає всі питання щодо спорудження бази у відання обласної влади. Таким чином, Васюник фактично зобов’язав обласну владу виділити землю під базу футбольному клубу.

 Нагадаємо, що це питання не могли вирішити протягом двох останніх років – через те, що виділення землі в лісі суперечить розпорядженню Кабміну, яким уряд заборонив виділяти лісові ділянки зі зміною їх профілю. Постанова № 610-р від 10 квітня 2008 року мала на меті запобігти зловживанням у цій сфері.

 Місце для будівництва бази знаходиться у селі Терешки під Полтавою на площі 2,7 га. Там планують зробити два поля – штучне і натуральне стандартних розмірів, поставити трибуни на півтори тисячі місць, збудувати житлові і побутові приміщення, обладнати тренажерний зал, забезпечити решту інфраструктури. Загалом орієнтовна вартість цієї бази – 70 мільйонів гривень, компенсація за ліс становитиме 400 тисяч гривень, проект землеустрою коштує 200 тисяч гривень.

  Об’єкт внесений до програми підготовки до Євро-2012 і може стати одним із базових таборів для збірних-учасниць континентального футбольного форуму.

 За словами заступника міського голови Олександра Русіна, до Євро-2012 базу вже збудують і здадуть в експлуатацію. «За графіками, які нам надали ТОВ «Сучасний дім» і ФК «Полтава», вони повністю встигають здати тренувальний комплекс в експлуатацію. Вони надали гарантійні листи від свого імені, і ми також підтверджуємо це рішення. Ці гарантійні листи надали і в УЄФА: до чемпіонату Євро-2012 базу введуть в експлуатацію», – зазначив чиновник.

   За матеріалами turnir.com.ua.

Прямі відео трансляції:
ВІТАЄМО!
Суркіс І.М. - 61!
Кузьміч Р.В. - 31!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
14 Тур. Миколаїв 1:2 Верес
14 Тур. Інгулець 1:0 Скала
14 Тур. Полтава 0:1 Авангард
14 Тур. Оболонь-Бровар 2:1 Колос
14 Тур. Черкаський Дніпро 1:0 Геліос
19 Тур. Іллічівець 3:1 Гірник-Спорт
19 Тур. Геліос 0:0 Колос
19 Тур. Верес 2:1 Суми
19 Тур. Нафтовик-Укрнафта 2:0 Десна
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94